Prezydent z absolutorium. PiS i KO zagłosowali za

Prezydent z absolutorium. PiS i KO zagłosowali za 16

Michał Litwiniuk otrzymał absolutorium za 2018 rok od radny miasta. 19 radnych zagłosowało za przyjęciem projektu uchwały w sprawie jego udzielenia.

Rada Miasta Biała Podlaska udzieliła absolutorium prezydentowi miasta z wykonania budżetu za rok 2018. Za była 19 radnych, trzech ze Stowarzyszenia Biała Samorządowa wstrzymało się od głosu. Zdaniem większości radnych rok 2018 to budżet dwóch prezydentów – Dariusza Stefaniuka i jego następcy Michała Litwiniuka. – Liczymy, że inwestycje, które rozpoczęliśmy z prezydentem Stefaniukiem, znajdą odzwierciedlenie w kolejnych budżetach i będą realizowane. Mowa na przykład o projekcie stadionu. Jesteśmy za tymi działaniami, które prowadzi obecnie prezydent Litwiniuk i wierzymy, że w dalszych latach współpraca będzie przebiegała owocnie – podkreślał Adam Chodziński, Klub Zjednoczonej Prawicy.
– Czuję się spadkobiercą wszystkich moich znakomitych poprzedników. Jest ciągłość władzy i nie ma potrzeby do rozdzielania dwóch kadencji – mówił Michał Litwiniuk, prezydent Białej Podlaskiej

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *