Propozycje kina na nadchodzące dni

Propozycje kina na nadchodzące dni 15
Bialskie kino przedstawia najnowszy repertuar. Pierwszy seans na ekranie już w najbliższy piątek. Wśród propozycji zobaczymy za równo dramat, jak i film akcji.

Repertuar kina Merkury na okres od 6 do 19 kwietnia przedstawia się obiecująco.
Na ekranie zobaczymy animację „Louis i obcy”, w której polskiego dubbingu uzyczyli m.in. Małgorzata Kożuchowska czy też Jarosław Boberek.

Dla wielbicieli tematyki poważnej już w piątek 6 kwietnia pojawi się premiera dramatu „Maria Magdalena” – film o kobiecie, której postać zapisała się na kartach historii.

Kolejną pozycją jest również dramat, jednak tym razem mamy do czynienia ze znakomitą reżyserią Małgorzaty Szumowskiej. Film pt. „Twarz” przyniesie oglądającym masę emocji oraz refleksji za sprawą głównego bohtera, którego historia zostanie opowiedziana w nowatorski i poruszający sposób.

Propozycja dla miłośników kina akcji to „Huragan”. Grupa złodziei postanawia dokonać napadu, jednak czy ekstremalne warunki im na to pozwolą? Przekonaj się już 13 kwietnia.

„Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” oraz „Ksztalt Wody” to spotkania filmowe w których warto uczestniczyć. Dwie histrorie przedstawiające walkę o swoje przekonania oraz siłę przyjaźni która potrfai przetrwac wszystko.

Rezerwacja biletów: 83 343 28 97 lub na stronie internetowej.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *