Prowadził „po pijaku”. Badanie wykazało ponad trzy promile

Prowadził "po pijaku". Badanie wykazało ponad trzy promile 16

Pijani kierowcy to nadal częsty przypadek na polskich drogach. Kolejny amator szybkiej jazdy został złapany na ul.Brzeskiej w Białej Podlaskiej.

Funkcjonariusze zatrzymali wczoraj (6 lutego) do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Ford Mondeo. Okazało się,że 37-letni obywatel Białorusi  przekroczył dozwoloną prędkość, a dodatkowo jest w stanie nietrzeźwości. W organizmie miał 3,2 promila alkoholu. Nieodpowiedzialnego kierowce zatrzymano w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzi Komenda Policji w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Trzy osoby podróżujące w jednym samochodzie zatrzymała bialska policja. Okazało się, że kierowca i dwóch pozostałych było w stanie nietrzeźwości. Każdy z nich miał około 1,5 promila w wydychanym powietrzu. Kierujący pojazdem Niemiec przyznał się do wypicia dwóch piw jakieś dwie godziny przed kontrolą policji, Polak siedzący na fotelu pasażera przyznał się do wypicia pół litra wódki wczorajszego wieczora, natomiast Białorusin poinformował iż od dwóch dni nie wziął do ust kropli alkoholu. 😄