Przed nami taneczna walka. Ostatnie dni zapisów

Przed nami taneczna walka. Ostatnie dni zapisów 15
Tańczysz w zespole i czujesz się w tym doskonale? Chcesz zaprezentować się wraz z grupą przed dużą publicznością, a przy okazji wygrać nagrody? Spiesz się, za kilka dni mija termin zapisów.

Zbliża się czternasta edycja Otwartego Przeglądu Zespołów Tanecznych „Love To Dance”. Co roku wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności, a jeszcze większym uczestników. Podczas ubiegłorocznych zmagań na parkiecie pojawiło się około pół tysiąca tancerzy i tancerek.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się 17 czerwca. Wszyscy chętni powinni przybyć na godzinę 14 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu. Dla najlepszych zespołów przewidziano puchary i nagrody pieniężne.

Warto również wspomnieć, że przed rozpoczęciem tanecznej walki odbędą się warsztaty, które poprowadzą cenieni w kraju instruktorzy. Od 9 do 11 potrwają warsztaty tańca współczesnego, a od 11 do 13 będzie można nieco podszkolić się w hip-hopie. Koszt poszczególnych zajęć to 20 zł.

Aby wziąć udział w przeglądzie należy do 10 czerwca dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszenia oraz wpłacić akredytację w wysokości 60 zł za każdy prezentowany układ taneczny. Więcej informacji w załączonym regulaminie.

Patronat nad wydarzeniem objął portal Biała24 – www.bp24.pl

Przed nami taneczna walka. Ostatnie dni zapisów 16

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *