Przedsiębiorco, to dla Ciebie jest to spotkanie

Przedsiębiorco, to dla Ciebie jest to spotkanie 16

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli małych, średnich i dużych firm z terenu powiatu. Będzie ono okazją do zapoznania z najnowszymi zmianami związanymi z VAT, PIT, CIT oraz RODO.

„Biznes Lubelskie”, bo pod takim hasłem zostanie zorganizowane spotkanie biznesowe dla przedsiębiorców, odbędzie się już w najbliższy wtorek w Hotelu Dukat przy ulicy Warszawskiej 129 w Białej Podlaskiej. Gościem specjalnym będzie Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, rekordzista świata w chodzie sportowym. Opowie on uczestnikom spotkania o roli motywacji w biznesie.

O godzinie 15 rozpocznie się rejestracja uczestników, która potrwa pół godziny. Na początku od 15.30 do 16 będzie mowa na temat współpracy na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów. Następnie zostanie poruszona kwestia negocjacji, mediacji i arbitrażu w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami. Od 16.20 do 17.20 będzie czas na omówienie rewolucji w przepisach w 2018 roku. Uczestnicy spotkania dowiedzą się co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT oraz RODO.

Po dziesięciominutowej przerwie kawowej o 17.30 zaplanowano wystąpienie gościa Roberta Korzeniowskiego, który omówi rolę motywacji w biznesie. Następnie w programie przewidziano czas na konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Na zakończenie – poczęstunek i networking.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Trzeba pamiętać o tym, że liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestrować się na spotkanie można za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem www.invest.lubelskie.pl.

Warto zabrać ze sobą wizytówki, ponieważ podczas spotkania rozlosowane zostaną 3 atrakcyjne nagrody. Aby skontaktować się z organizatorem można wysłać maila na adres [email protected] bądź pod nr tel. 889-737-299.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *