Przedsiębiorcy zawalczą o statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu”

Przedsiębiorcy zawalczą o statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu” 16

Konkurs jest skierowany do właścicieli najlepszych i najbardziej dynamicznych firm, w których polityka prowadzona jest w sposób wpływający na rozwój woj. lubelskiego.  Statuetka przyznawana jest już od 15 lat i stanowi niezaprzeczalne wyróżnienie oraz przyczynia się do promocji przedsiębiorstwa.

XVI edycja konkursu o statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu 2018” Pracodawców Ziemi Lubelskiej właśnie wystartowała. Jego ideą jest m.in. wyróżnienie firm zarejestrowanych lub działających na terenie województwa lubelskiego, które korzystnie wpływają na sytuację na rynku pracy oraz kształtują dobrobyt społeczeństwa.

Nagrody będą przyznawane w  takich kategoriach jak: gospodarstwo rolne, inwestor, eksporter, firma rodzinna, firma budowlana roku/producent materiałów budowlanych/dostawca materiałów budowlanych/generalny wykonawca, przedsiębiorstwo innowacyjne oraz orzeł biznesu z diamentami (kategoria dla zwycięzców poprzedniej edycji). Kapituła konkursu przyzna również statuetkę honorową w kategorii Osobowość Roku wspierająca biznes.

Termin zgłoszeń mija 31 marca. Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenie możliwe jest zarówno z własnej inicjatywy, jak i osoby trzeciej.

ZOBACZ TAKŻE: Regulamin konkursu

ZOBACZ TAKŻE: Zgłoszenie uczestnictwa

ZOBACZ TAKŻE: Formularz konkursowy

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *