Przejechał na czerwonym i spowodował kolizję. Motocyklista zbiegł

Przejechał na czerwonym i spowodował kolizję. Motocyklista zbiegł 16

Przyczyną wczorajszego zdarzenia na drodze było niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Motocyklista uderzył w prawidłowo jadącą osobówkę i uciekł pozostawiając motocykl.

Wczoraj (19 marca) około 13.30 doszło do zderzenia osobówki z motocyklem na skrzyżowaniu ulicy 3 Maja z Lubelską w Międzyrzecu Podlaskim. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy strażaków, policję oraz pogotowie ratunkowe. Po przybyciu na miejsce przebadano 49-letniego kierowcę Audi, który zadecydował o pozostaniu na miejscu kolizji. Nie posiadał większych obrażeń.

Na miejscu nie było jednak kierującego jednośladem. Okazało się, że kierowca motocykla marki Honda wsiadł do samochodu nieznanych osób i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci rozpoczęli poszukiwania zbiegłego motocyklisty. Był nim 26-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski.

Po wnikliwym badaniu śladów i zeznań świadków za winnego kolizji uznano motocyklistę, który nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu. Uprawienia do kierowania pojazdem zostały mu odebrane ze względu na stworzenie realnego niebezpieczeństwa na drodze i rażące naruszenie przepisów. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Nie obyło się bez pomocy strażaków, którzy zabezpieczali miejsce, kierowali ruchem na drodze i przystąpili do neutralizacji płynów, które wyciekły z uszkodzonych pojazdów.

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Motocykliści koledzy tego Cześka wezmą ten „Mótórek ” wrzucą na furmankę i zawiozą na wieś do Zdzicha. Tam w stodole na klepisku wyklepią ten motorek i zaraz będzie stał na Allegro jako ” Igła ” , ” Nie bity ” , ” Okazja ” A to , że dwa ślady zostawia to nic!!!!!!!! Można śmigać i jechać na otwarcie sezonu motocyklowego z innymi kolegami Cześkami na motorkach z tablicami LBI .

  2. Już zaczynają jeździć motocykliści swoimi złomami , siepami , śrutami starymi. Nakupią używanych wyklepanych i pospawanych motorków i kozaczą badziewiami . W okolicach Białej mało który motocyklista kupuje sobie nowy sprawny motocykl z salonu . Większość jeździ używkami klepanymi i spawanymi . Bo to dziady i starymi używanymi złomami się bujają. Nie to co w Warszawie , tam są konkret motocykliści i kupują motocykle w salonie za grubą kasę. U nas w okolicach Białej to dziady bez kasy i kupują używane motorki klepane po wypadkach.

  3. Motocyklista zbiegł :::::::::::::::: pewnie nie miał prawka bo nie stać było zrobić , za wszystką kasę ( 1000 zł ) he he he kupił starego złoma klepaka !!!!!!! he he he . Albo bał się , że zostanie dawcą organów , że organy na przeszczepy mu wytną he he he

  4. Do cześka na Lb sam jesteś cześkiem, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka… Że masz blachy Lb to już czujesz się Bogiem? Żałosne, zajedź do wawy to cię nazwą słoikiem… Dziękuję, bez odbioru.

  5. Ty LBI nie bądź taki do przodu. Mam LB od paru lat i jestem z tego dumny. Jestem z mjasta już. Jak popatrzę na jazdę ludzi że wsi to czasami się zastanawiam, kto uczył jeździć. Ja mieszkałem wcześniej w Koszołach
    To prawie Łomazy. Nigdy się z wioską nie utożsamialem. Mówiłem że jestem Łomazaniakiem. Byłem dumny, a teraz jeszcze bardziej bo jestem Mieszczuchem Bialczaninem.

  6. Mam bardzo dużo dystansu do lbi unikam jak ognia. Jak tylko widze lbi to od razu zapala się czerwona kontrolka, tylko czekam aż wymusi pierwszeństwo.

  7. Jeszcze x do cześka na lb. Ty lepiej się tak nie wywyższaj i zainwestuj w słownik, bo widać że z ciebie taki LB jak i ze mnie…