Przekazanie nowych autobusów MZK w Białej Podlaskiej

DSC_0120

Udostępnij!

Komentarze: 13

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Gorsza propaganda niż za „komuny” …. kupili i sprawa zamknięta……. a ciekawe czy kapelan „wyświęcił” ?!?!?!?

  2. Kupili parę autobusów z naszych podatków i juz prasa ksiadz . W normalnym kraju zachodnim nikt by na to nie zwracal uwagi. Jest firma , odnawia tabor , i to jest normalne . A w naszym kraju to sensacja. Rozumiem , jakby dostali w prezencie , to by była sensacja. I kto by nie rządził zawsze to samo.

  3. W białej to święto, a przynajmniej okazja, żeby zjeść obiad na koszt podatników. Popieram przedmówcę zakup autobusów dla MZK to tak jak zakup mąki do piekarni, więc o czym trąbić, lepiej zamiast trąbić po prostu róbcie co do Was należy jak należy zgodnie z własnym „sumieniem”

  4. Pokropek był 19.06 a dzisiaj mamy 25.06 i jak nie było nowych autobusów na ulicach białej tak dalej nie ma. Wyjadą po wakacjach?

  5. Mowa nienawiści w pełnej krasie. Przecież wy tacy tolerancyjni jesteście. Gdyby nie Kościół Katolicki to Polskę już dawno silniejsi by rozszarpali na strzępy. Jeszcze ten kraj się trzyma na szwach. Niemcy Rosja Żydzi tylko czekają by przejąć ziemię majątek i władzę nad Polakami. Liberalizm któremu hołdujecie atomizuje społeczeństwo, dzieli je by nas jak najmniej łączyło. Byśmy byli łatwo sterowalni i nie zdolni do wspólnego odparcia ataku. Międzynarodowe wartości nie są tożsame z polskimi.

  6. Fajnie nowe autobusy, tylko pytam dlaczego kupujemy obce marki. Mamy przecież fabrykę autobusów Solaris. Tak się mówi o wspieraniu naszej gospodarki. Ponadto są to pojazdy ekologiczne. Żenujaca jest ta nasza władza miasta. 👎🖕