Przemycał „fajki” warte ponad 2 miliony

20190924-koroszczyn4

Po uprzednim sprawdzeniu ciężarówki i naczepy urządzeniem rentgenowskim, celnicy skierowali auto do szczegółowej rewizji. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. W przewożonym towarze ukryto papierosy warte ponad 2 miliony złotych.

We wrześniu celnicy z Koroszczyna poddali szczegółowej rewizji samochód ciężarowy wjeżdżający z Białorusi do Polski. Okazało się, że w specjalnych skrytkach pomiędzy przewożonym drewnem opałowym ukryte były olbrzymie ilości „nielegalnych” papierosów.

Funkcjonariusze ujawnili ponad 158 tysięcy paczek papierosów o wartości rynkowej ponad 2,2 mln złotych. Ciężarówka jak i nielegalny towar zostały zatrzymane jako dowody w postępowaniu. Był to największy w tym roku przemyt na granicy w województwie lubelskim.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. No proszę, śmierdzi kontrabanda z daleka. Każde auto z drewnem opałowy wjezdzajace do Polski powinno być trzepane. A co to u nas drewna (tym bardziej na zdjęciu sinej sosny) nie ma? No błagam za kogo oni mają Służbę Celna. Albo idzie przemyt pełna para a co jakiś czas wyjmuja takie autko żeby odtrabic sukces.

  2. Ty się anonim do roboty jakiejś weź A nie tylko pod konsulatem na sitnickiej stoisz i wizy wyrabiasz. Zaraz ta zabawa z fajkami się skończy. Niech tylko PIS wygra wybory z kretesem. W końcu do uczciwej roboty się weźmiesz .

  3. Nawet nie będę sobie głowy zawracal odpowiadaniem dla tego „trolla”. Zaapeluje Biala24: wiele moich konstuktywnych komentarzy nie ujrzalo światła dziennego przez Waszą cenzurę wspieracie natomiast hejt i łamanie prawa publikując powyższy komentarz. Wstydzcie się, takie działania zasługują na zgłoszenie organom ścigania.