Przepłynęli Bug by dostać się do Polski

Przepłynęli Bug by dostać się do Polski 16

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zatrzymali w rejonie granicy państwa dwóch obywateli Białorusi. 

W poniedziałek (30 czerwca) podczas działań związanych z ochroną granicy państwowej,  funkcjonariusze NOSG z Placówki SG w Janowie Podlaskim, zatrzymali w pobliżu miejscowości Stary Bubel,  dwóch obcokrajowców, którzy nielegalnie przebywali na terytorium Polski. Podczas czynności kontrolnych okazało się, iż dwóch obywateli Białorusi, przekroczyło granicę państwową z Białorusi do Polski, przepływając wpław rzekę graniczną Bug.

Zatrzymani przyznali się do nielegalnego przekroczenia granicy RP. Mężczyźni, po przeprowadzeniu wobec nich czynności administracyjnych, zostali przekazani stronie białoruskiej.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali już ponad dwudziestu cudzoziemców, którzy nielegalnie przekroczyli granicę państwową.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. Jestem kierowcą, co tydzień jestem gdzieś zagranicą. Na kwarantannie nie byłem ani razu. Czy się różnie od innych osób wracających z zagranicy?

      1. Tak róznisz się tym że jesteś nieodpowiedzialnym stworzeniem. Nie chodzi o Ciebie lecz o ludzi. Pamiętaj o ludzi !!!! A kim ty jesteś? Zadaj sobie pytanie czy jesteś człowiekiem? Jeśli dostrzeżesz w lustrze coś podobnego do człowieka to takich pierdoł pisać więcej nie będziesz.