Przewoził ponad 2 kg marihuany. Wpadł podczas kontroli

1

Bialscy policjanci otrzymali informację, że 25-letni kierowca mercedesa może przewozić znaczne ilości środków odurzających. Po zatrzymaniu mężczyzny do kontroli drogowej wszystko stało się jasne.

We wtorek (12 lutego) na krajowej „dwójce” w Styrzyńcu policjanci drogówki oraz kryminalni z komendy miejskiej zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa. Funkcjonariusze posiadali informację, że 25-latek, który siedział za „kółkiem” niemieckiego auta może przewozić nielegalny towar. Podczas przeszukania samochodu przypuszczenia potwierdziły się. Policjanci znaleźli tam dwa worki zielonego suszu, które ukryty byłe w torbie podróżnej. Wstępne badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Znaleziony towar ważył ponad 2 kg. Nielegalną substancję mundurowi znaleźli również w miejscu zamieszkania mężczyzny.

25-latek został zatrzymany, a następnie doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury. Dzisiaj (14 lutego) bialski sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Materiał wideo: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij!

Komentarze: 21

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Pewnie jakis jego „kolega” zylka mu pekla z zazdrosci ze kolega ma a on nie i postanowil ze go sprzeda…jak by panowie policjanci nie mieli miejsca zeby przechowac to ja moge pomoc.

  2. Wspaniały sukces bialskich pożal się Boże kryminalnych , gorszych jelopow nie widziałem , ubecja !!!!! Prawdziwych przestępców nie złapią bo się boja!!!!

  3. Najlepsze jest to że jest tutaj artykuł o przemycie 200kg haszyszu za 10 mln ,przez Rosjan a zarzut? Próba przemytu ,grozi im kara nie mniejsza niż 3 lata ,a tutaj proszę 2 kg wartość w hurcie 30-40 tys. kara ?posiadanie kara do 10 lat ograniczenia wolności he he śmieszne bo wiadomo że Polak we własnym kraju jest obcy . Inne nacje tutaj mają lepiej niż swoi