Przewoził w BMW mefedron i amfetaminę

Przewoził w BMW mefedron i amfetaminę 16

26-latek został zatrzymany do kontroli przez policjantów. Okazało się, że przewoził znaczne ilości narkotyków i prowadził auto pod ich wpływem.

Zdarzenie miało miejsce na terenie Białej Podlaskiej. Z informacji własnych bialscy policjanci ustalili, że zatrzymany do kontroli mężczyzna kierujący BMW może posiadać środki odurzające. Po wstępnych oględzinach samochodu przypuszczenia mundurowych okazały się trafne. Znaleziono w nim woreczki z proszkiem. Badanie potwierdziło, że jest to mefedron i amfetamina. Zabezpieczona ilość narkotyku starczyłaby na 450 porcji dilerskich.

Funkcjonariusze zbadali także 26-latka. Okazało się, że jest pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. W piątek (1 marca) Sąd Rejonowy zastosował wobec niego dozór policyjny. Za powyższe czyny grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ma dozór, bo gdzieś trzeba sprzedać.Porządny rybak płotek nie bierze.Tu chyba nie chodzi o skuteczność tylko o podbicie statystyki bialskiej 007.

    1. WYSTARCZY TYCH BIALSKICH PSEUDO KRYMINALNYCH PRZESZUKANIE ZROBIĆ IM KONTROLOWANE NA CHACIE I W GARAZACH TO KOMENDA WOJEWÓDZKA ZA GŁOWĘ SIE ZŁAPIE