Przewoźnicy łączą siły. Na początek wielka promocja

Przewoźnicy łączą siły. Na początek wielka promocja 16

„Polonus Partner” to koalicja polskich przewoźników autokarowych. Włączyło się w nią siedmiu regionalnych liderów, a wśród nich m.in. GardenExpress z województwa lubelskiego.

Polonus jest narodowym przewoźnikiem autokarowym konsolidującym branżę przewozów autokarowych w Polsce. Obok GardenExpress do współpracy przystąpiło sześciu innych liderów regionalnych.

Za sprawą nowej koalicji powstała najszersza siatka połączeń autokarowych w kraju.  Mowa tu o 50 krajowych liniach, a co za tym idzie połączeniu 250 miejscowości w Polsce. Pasażerów będzie woziło 130 nowoczesnych, bezpiecznych i komfortowych pojazdów z jednolitym oznaczeniem „Polonus Partner”.

Współpraca dopiero się zaczęła, a na powitanie przygotowano 10 tys. biletów, które można nabyć zaledwie za połowę ceny. Kupując do jutra (15 czerwca) bilet przez internet na trasie Biała Podlaska – Warszawa, Biała Podlaska – Lublin oraz Biała Podlaska – Białystok zapłacimy za niego 50 procent taniej. Bilet można kupić do jutra, ale może on obejmować wszystkie przejazdy do końca miesiąca. Warto zajrzeć na nową odsłonę strony www.gardenexpress.pl, za pośrednictwem której można skorzystać z promocji.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *