Przyjdź i dowiedz się jak rozwijać biznes

Przyjdź i dowiedz się jak rozwijać biznes 16

Na bezpłatnym spotkaniu dowiesz się jak uzyskać wsparcie dla swojej firmy ze środków unijnych. Prelegentem spotkania będzie przedstawiciel Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białej Podlaskiej organizuje spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na rozwój działalności gospodarczej”. Skierowane jest do osób prowadzących własną działalność. Odbędzie się w środę (4 grudnia) w sali audiowizualnej nr 8 przy ulicy Warszawska 14.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10 rejestracją uczestników. Chwilę później przedstawione zostaną oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Przerwę zaplanowano na godzinę 11.30. Po niej będzie można usłyszeć o działaniu „4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach” oraz poznać harmonogram składania wniosków na 2020 rok. O 13.15 rozpocznie się temat pożyczek dla przedsiębiorców na rozwój działalności. Od 13.45 uczestnicy będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *