Przypadków zachorowań w województwie przybywa

Przypadków zachorowań w województwie przybywa 16

W województwie lubelskim jest 84 przypadki zachorowań na koronawirusa. Na stan 27 marca na terenie powiatu i miasta Biała Podlaska przebywało 358 osób na kwarantannie domowej. 183 osoby są objęte nadzorem epidemiologicznym. 

Dziś przybyło sześć nowych potwierdzonych wynikami zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. – Dotyczy to: kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym; kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu lubelskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,  mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu lubelskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym, mężczyzny w przedziale wieku 41-60 z powiatu chełmskiego, źródło zakażenia w trakcie ustalania,  kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu lubelskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym.  Wszystkie osoby są w stanie dobrym lub średnim – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Na dzień 28 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 84 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 2 osoby zmarłe.

Przypadków zachorowań w województwie przybywa 17

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Zachorowalność rośnie a bialska zakaźna izba przyjęć kompletnie nieprzygotowana!! Czas oczekiwania na przyjęcie przez lekarza około 3 godzin. Na pobranie wymazu kolejne 2 godziny! Jeden lekarz na oddział i na izbę – ŻENADA
    Gdzie jest Hodziński???