Przyszedł czas na porządki

Przyszedł czas na porządki 15
Chcesz pozbyć się starych mebli, dywanów, zużytego sprzętu czy opon? Już niedługo będzie do tego okazja. W mieście zostanie zorganizowana objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych.
Zbiórkę zaplanowano na dni od 16 do 18 kwietnia w Międzyrzecu Podlaskim. Odpady należy wystawić przed bramę posesji, a w przypadku zabudowy wielorodzinnej przy altanach do gromadzenia odpadów. Trzeba pamiętać o tym, bo to zrobić najpóźniej do godziny 7.

Co ważne, w tych dniach nie będą odbierane gałęzie i karpy drzew oraz krzewów, odpady budowalne, chemikalia i wszelkie pojemniki z zawartością. Odbierane będą natomiast meble, dywany, armatura łazienkowa, okna, drzwi, rowery, duże zabawki, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte opony (oprócz tych z ciężarówek i sprzętu ciężkiego oraz rolniczego).

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa UG Międzyrzec Podlaski (pok. nr 13) lub pod nr tel. 83 372-62-39.

16 kwietnia zbiórką objęty będzie II rejon miasta, 17 kwietnia I rejon miasta, a 18 kwietnia zabudowa wielorodzinna w całym mieście.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *