Radni Zjednoczonej Prawicy przekazali maseczki do Centrum Krwiodawstwa

Radni Zjednoczonej Prawicy przekazali maseczki do Centrum Krwiodawstwa 16

W obliczu panującej epidemii cierpi nie tylko gospodarka, ale również punkty krwiodawstwa. Krew jest niezbędna, a w dobie koronawirusa ilość dawców drastycznie zmalała. Każdy, kto w najbliższych dniach odda krew w bialskim Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, otrzyma najwyższej jakości maseczkę ochronną wielokrotnego użytku wraz z filtrem.

Maseczki są darem Radnych ze Zjednoczonej Prawicy, których uszycie zostało zlecone dla jednej z bialskich pracowni krawieckich, a sfinalizowanym w całości z diet. – Chcemy, aby ten symboliczny dar był podziękowaniem za każdy gest serca w postaci krwi. Po zniesieniu obostrzeń dotyczących przemieszczenia, pragniemy zachęcić aby mieszkańcy miasta swoje pierwsze kroki skierowali do stacji krwiodawstwa – dodaje jeden z radnych.

Oprócz przekazania maseczek, radni wsparli punkt krwiodawstwa i oddali krew.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Najlepszą zachętą jest dobry przykład Panowie radni. A przykład nie polega na zachęcaniu do oddawania tego co najcenniejsze czyli krwi poprzez darowanie kawałka „szmatki” bo czym że jest ten skrawek często bezużytecznego materiału .Może i potrzebny ale czy w naszych domach nie ma takich resztek materiałów . Skoro tak to do punktów krwiodawstwa Panowie , biegusiem do punktów ….. i tam pokazać na co was stać. Nie bębnić na prawo i lewo. … a po za tym …”Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój który widzi w ukryciu, odda tobie.”(Mt 6)