Razem zawalczą o miasto

Razem zawalczą o miasto 16

Koalicja Obywatelska w mieście będzie szersza niż w powiecie. Oprócz PO i SLD znajdą się w niej również PSL, .Nowoczesna oraz Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Konferencja inaugurująca kampanię wyborczą Koalicji Obywatelskiej odbędzie się dzisiaj (31 sierpnia) o godzinie 17 w Parku Radziwiłłowskim. Oprócz przedstawienia programu wyborczego zostanie też zaprezentowany kandydat na prezydenta Białej Podlaskiej. Od jakiegoś czasu nieoficjalnie mówi się, że będzie to Michał Litwiniuk, który obecnie pracuje na stanowisku zastępcy Dariusza Stefaniuka. Poznamy także kandydatów do Rady Miasta.

– Będzie to szeroka koalicja dla dobra naszego miasta. Na listach wyborczych znajdują się ludzie doświadczeni, którzy swoim dorobkiem życiowym i samorządowym udowadniają, że potrafią coś zrobić dla miasta i jego mieszkańców – mówił Riad Haidar podczas konferencji inaugurującej kampanię do samorządu powiatowego. – Na naszych spotkaniach zawsze mówiliśmy o potrzebie zjednoczenia się. Mogą być różnice programowe, ale nie powinno być żadnej różnicy w skutkach dla mieszkańców.

ZOBACZ TAKŻE: Koalicja PO-SLD ruszyła z kampanią wyborczą

Udostępnij!

Komentarze: 18

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Koalicja Obywatelska w walce o przejęcie miasta z rąk PiS, z kandydatem na Prezydenta, który jest obecnie zastępcą Prezydenta z PiS. Czy to nie jest robieni wyborców w przysłowiowe „jajo”?

   1. Myślisz że jak nie pójdziesz na wybory to nikogo nie wybiorą ?!
    Kandydata się _stawia_ , i (uwaga : trudne słowo) KOALICJA tego tu Litwiniuka postawiła. Został postawiony na zastępcę, bo inaczej to kadencja Stefaniuka była by – dla miasta i mieszkańców – na straty z powodu wzajemnego użerania się w RM o byle g… W alternatywie do obecnego – Michał Litwiniuk to jest ten najlepszy kandydat.
    A nie pójść na wybory – no to to dopiero jest głupota, gówniarstwo i świństwo robione wszystkim w koło.. kiedy na dodatek kandydatów jest kilku, do wyboru do koloru.

    1. Zgadzam się, a tak po cichu sobie myślę, może nowy kandydat zrobi coś w temacie jakiegoś kąpieliska w Białej?
     Międzyrzec ma Żwirownię, Łuków kąpielisko i super basen odkryty z wieloma atrakcjami, a u nas można powiedzieć totalna dziura jeżeli chodzi o wypoczynek letni, moim zdaniem to wstyd dla obecnej i poprzedniej „Władzy”

     1. toć to przecie zaplanowane jest i ma być chyba nie długo w realizacji…kąpielisko i ścieżka rowerowa gdzieś w okolicy ul Powstańców, rzeczki Klukówki…gdzieś tam

 2. nie wystawiajcie go na prezydenta . to wielki błąd. jeśli on będzie kandydatem to nie ma szans na wygraną. Ludzie nie są ciemni
  Pozdrawiam i życzę więcej rozsądku

  1. Użyj mózgu… wystawiany specjalnie żeby zabrać głosy dla opozycyjnych kandydatów. Litwiniuk i stefan dyzma to koledzy ze szkoły

 3. A Zubkowicz Demczuk z PO z bezrobotnej znalazła bezkonkursową pracę w WodKan,dodatkowo udziela się również w stowarzyszeniu „Biała Poztywka”, którego prezesem jest Renata Stefaniuk, żona prezydenta Białej Podlaskiej.