Reggae zabrzmi nad wodą

Reggae zabrzmi nad wodą 16

Polski piosenkarz, autor tekstów i zdobywca drugiego miejsca trzeciej edycji programu „Mam talent!”, czyli Kamil Bednarek uświetni imprezę, która odbędzie się przy Międzyrzeckich Jeziorkach.

Blok koncertowy rozpocznie się w sobotę (18 sierpnia) o godzinie 20 na terenie Międzyrzeckich Jeziorek. Wystąpi m.in. Kamil Bednarek, który działa również pod pseudonimem MaccaBraa. Artysta swoją muzyczną karierę rozpoczął dekadę temu, gdy wraz z przyjaciółmi założył zespół Star Guard Muffin. Od sześciu lat działa w grupie sygnowanej jego nazwiskiem.

Tego dnia na scenie pojawią się również Sonbird. Jest to czteroosobowa grupa, która powstała trzy lata temu w Żywcu. W ubiegłym roku wydali debiutancką EP-kę „Wspomnienia z poprzedniego życia”. Wykonawcy mają na swoim koncie koncerty z takimi zespołami jak m.in. Myslovitz, Clock Machine czy SALK.

Zanim jednak rozpocznie się koncertowe granie, na terenie Międzyrzeckich Jeziorek będzie odbywał się piknik rodzinny, który potrwa od godziny 14 do 19. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, wesołego miasteczka oraz czegoś „na ząb”.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *