Repertuar Cinema 3D na najbliższe dni

Repertuar Cinema 3D na najbliższe dni 15

Repertuar od 11 do 17 maja przedstawia się bardzo obiecująco. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Najmłodszym zaplanowano dwa filmy o tematyce zwierzęcej: „Kaczki z gęsiej paczki” i „Piotruś Królik”. Pierwszy z nich opowiada o zwariowanej gęsi, która wyrusza w podróż życia i staje się ojcem dwóch kaczątek. „Piotruś Królik” to film o niesfornym króliku, który toczy wojnę z McGregorem o panowanie nad ogrodem pełnym marchwi.

„Avengers: Wojna bez granic” jest filmem przesiąkniętym do granic możliwości przez fantastykę. Opowiada o wszechmocnym Thanosie, z którym mają zmierzyć się avengersi wraz z superbohaterem. Czy uda im się przezwyciężyć zło?

Już 18 maja będzie można zobaczyć „Deadpool 2”. Film o oszpeconym, który chce zostać najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku stawiając czoło wojownikom ninja i japońskim gangsterom.

Gratka dla fanów przerośniętych zwierząt znajduje się w „Rampage: Dzika furia”. W tej produkcji zwierzęta stają się bestiami przez działanie tajemniczej maszyny.

Fani dramatu będą mogli obejrzeć film Romana Polańskiego „Prawdziwa historia”. Jest to historia o przyjaźni dwóch kobiet, która z czasem zamienia się w toksyczne uzależnienie.

Nie zabraknie także filmów o tematyce religijnej. „Tam, gdzie mieszka Bóg”, opowiada o małym chłopcu, który postanowił uciec z domu. W czasie ucieczki on i grupka jego przyjaciół dostrzegają, że Bóg pomoże im przeciwstawić się największym trudnościom.
Inną produkcją o tej tematyce jest „Paweł, Apostoł Chrystusa”. Jest to biblijna opowieść o wygnańcach, którzy nie chcą dać się złamać.

Można będzie zobaczyć także film akcji „TAXI 5” o oficerze policji, który dokonuje spektakularnych napadów przy pomocy szybkiego Ferrari.

Fani komedii również znajdą coś dla siebie. Film „Strażnicy cnoty” opowiada o dorastających nastolatkach i ich podbojach dorosłego świata. Rodzice próbujący powstrzymać je przed utratą dziewictwa będą musieli pokonać wiele przeciwności losu.

„Ghostland” to horror o siostrach, które wracają do domu po kilkunastu latach od makabrycznej napaści. To, co tam zastaną okaże się jednak straszniejsze niż myślały.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *