Repertuar kina na najbliższe dni

Repertuar kina na najbliższe dni 15

Kino Merkury ma w repertuarze na najbliższe dni bardzo ciekawe propozycje. Od 15 do 28 czerwca będziemy mogli obejrzeć filmy takie jak „Zimna wojna”, czy „Dziedzictwo. Hereditary”.

Wymerdana komedia „Wyszczekani” o przygodach Maxa i jego partnera – człowieka, to pierwsza propozycja dla dzieci. Jest to zabawna i zaskakująca opowieść o psie, który ma rozwiązać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami.

Drugą propozycją dla dzieci jest „Odlotowy ptak”. Przygodowy film animowany opowiada o niezwykłych przygodach ptaszka nielota, który stanie przed trudnym wyborem – zostać w bezpiecznym miejscu, czy narazić się na wiele niebezpieczeństw i odnaleźć rodzinę?

„Uprowadzona księżniczka” to animowana komedia o czasach rycerzy, księżniczek i czarownic, w której Remik wraz z przyjaciółmi wyruszają z odsieczą do ukochanej. Historia pełna przygód, czarów i zwrotów akcji.

Kolejną propozycją kina merkury jest film „Pozycja obowiązkowa”. Pikantna komedia o wieloletnich przyjaciółkach, które po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę.

Twórcy oskarowej „Idy” wyszli z propozycją kolejnego filmu. Tym razem będzie to „Zimna wojna”. W rolach głównych będziemy mogli zobaczyć Joannę Kulig, Tomasza Kota, Agatę Kuleszę oraz Borysa Szyca.

„Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” to sensacyjna ekranizacja bestsellerowego pamiętnika. Autorką pamiętnika jest kochanka uznanego za najpotężniejszego i najokrutniejszego barona narkotykowego wszech czasów.

Pięć lat, osiem miesięcy i 12 dni, tyle czasu potrzebuje Debbie Ocean, aby zaplanować kradzież diamentowego naszyjnika o wartości 150 milionów dolarów. Perfekcyjny plan wyniesienia naszyjnika na oczach wszystkich zebranych możemy obejrzeć w „Ocean’s 8”.

Producent „Czarownicy” i „Split” stworzył film okrzyknięty najstraszniejszym horrorem ostatnich lat. „Dziedzictwo. Hereditary” to opowieść o niepokojących zjawiskach, które mają miejsce po śmierci seniorki rodu. Czy odkrycie prawdy przyniesie spokój rodzinie?

Kino Merkury zaprasza również na spotkania filmowe, które odbywają się w każdy czwartek. 21 czerwca na ekranie będziemy mogli zobaczyć „Sobibór”, a tydzień później „Śmierć Stalina”.

Repertuar kina na najbliższe dni 16

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *