Riad Haidar z najlepszym wynikiem w okręgu

Riad Haidar z najlepszym wynikiem w okręgu 16

Riad Haidar (SLD) zdobył największą ilość głosów indywidualnie w okręgu wyborczym nr 3 do sejmiku wojewódzkiego. Pokonał m.in. Sławomira Sosnowskiego (PSL) oraz Jerzego Szawaj (PiS).

W wyborach do sejmiku województwa lubelskiego Riad Haidar zdobył 18826 głosów, w samej Białej Podlaskiej 7382 a powiecie 9625. Kolejny był Jerzy Szwaj – 18637 oraz Sławomir Sosnowski – 18443. Do sejmiku z naszego terenu dostała się również Barbara Barszczewska (PiS) z wynikiem 10090 głosów oraz Przemysław Litwniuk (PSL) – 7093 głosy.

Do tej rady nie dostał się m.in. Marek Goździołko (KO) – 3737 głosów, Eliasz Iwan (PiS) – 7127.

Udostępnij!

Komentarze: 11

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Super wyniki PiS. Ludzie poznali się na PSLu i wystawili im ocenę. Brak możliwości działania w sejmiku PSLu !!! Wreszcie województwo będzie normalnie zarządzane przez PiS. Iwan szkoda, że nie wszedł.

    1. Dumny Bialczaninie ,i zobacz jak to jest -czerwony Riad Haidar otrzymał w naszym okręgu wyborczym / 3 / do Sejmiku największą ilość głosów / 18.826 / ze wszystkich 62 kandydatów na radnych,a prawy i sprawiedliwy Iwan Eliasz,który w wieku 29 lat ukończył 5 kierunków studiów / z ulotki wyborczej/ zdobył uznanie tylko 7127 wyborców.

  2. Panie Haidar pan już wygrał. Teraz trzeba sprężyć siły, przedstawić mieszkańcom kłamstwa obecnego prezydenta miasta po prostu ruszyć do kampanii i pomóc wygrać wybory w drugiej turze dla kandydata na prezydenta miasta Michała Litwiniuka. Zachęcamy do medialnej kampanii. My pomożemy przy urnach wyborczych. Do dzieła, wygrajmy! Zapraszamy i zachęcamy ruszyć do przodu, śmielej!

  3. IWAN to chyba jakiś ponury żart. Całe szczęście puścili go na debatę to ludzie zobaczyli jaki z niego nielot bo inaczej może łyknęliby tą dwójkę na liście a tak sam się pogrążył.

    1. Iwan to jest dobry w blokowaniu miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych, jak przy Akademickiej. Nawet reforma straży nie pomogła, bo przez całą kampanię nie zauważyli XD