Rodziny przywitają wiosnę

Rodziny przywitają wiosnę 16

Jednym z punktów programu wydarzenia będą odwiedziny u ptasich rodzin. Organizatorzy gwarantują miłą atmosferę, moc uśmiechu oraz dużo wspaniałej zabawy.

Wydarzenie zaplanowano na niedzielę (24 marca) o godzinie 14 w Szkole Relacji i Edukacji Regionalnej w Koszołach (gm. Łomazy). Na samym początku uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać biolog Anny Szczepaniuk z „Tropem Natury”, która opowie na temat rozróżniania ptaków po odgłosach. Następnie przyjdzie czas na tzw. spacer z gaikami. Dzieciom zostaną rozdane gałązki z ozdobami.

W programie znalazły się również odwiedziny u ptasich rodzin – uczestnicy wydarzenia sprawdzą czy w miejscach rozmieszczenia budek lęgowych w ramach akcji Stowarzyszenia pojawili się pierwsi lokatorzy. Na zakończenie zaplanowano śpiewy i zabawy przy ognisko oraz rozdanie wszystkim upominków od Nadleśnictwa Biała Podlaska. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Tłoka”, „Tropem Natury” Anna Szczepaniuk, Zespół „Luteńka” i Koło Gospodyń Wiejskich.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *