Rowerem do Brześcia

Rowerem do Brześcia 16
fot. www.mokterespol.com

„W poszukiwaniu wspólnej historii”, pod takim hasłem odbędzie się wycieczka rowerowa do Brześcia. Zapisy przyjmowane są do 19 czerwca.

W sobotę (23 czerwca) na godzinę 9 zaplanowano zbiórkę uczestników rajdu pod przejściem granicznym w Terespolu. W programie wycieczki jest zwiedzanie Twierdzy Brześć, dawnej siedziby rodu Niemcewiczów (miejscowość Skoki). Uczestnicy zjedzą obiad w szlacheckim zajeździe w Skokach- kuchnia białoruska. O godzinie 19.30 nastąpi zakwaterowanie w pokojach noclegowych, a po godzinie 20 każdy będzie miał możliwość odpoczynku w pokoju, bądź w centrum miasta.

Kolejnego dnia (w niedzielę) w planach jest zwiedzanie Brześcia. O godzinie 14 przy przejściu granicznym mają zgromadzić się polscy i białoruscy uczestnicy rajdu. Rowerzyści dojadą do Terespola prosto na Piknik Artyleryjski.

Zapisy są przyjmowane w Miejskim Ośrodku Kultury (telefonicznie, mailowo, osobiście) do 19 czerwca do godziny 16. Należy podać imiona, nazwisko, numer paszportu, a także numer telefonu.Do MOK należy dostarczyć również skan paszportu, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenie o stanie zdrowia. W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodziców/opiekunów.

Koszty wyjazdu dla jednej osoby to 55 złotych na voucher i ubezpieczenie-płatne w MOK do 19 czerwca. Nocleg będzie kosztował 20 złotych, tak samo zrzutka dla opiekunów grupy. Bilety do muzeum w Twierdzy i pałacu Niemcewiczów to koszt 15 złotych, a obiad 25 złotych. Złotówki należy wymienić na ruble. Kolacja i śniadanie, bilety do muzeum, a także pamiątki we własnym zakresie.

Więcej informacji na stronie internetowej www.mokterespol.com

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *