Rowerzystki mijały się na chodniku. Doszło do wypadku

Rowerzystki mijały się na chodniku. Doszło do wypadku 16

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego z udziałem dwóch rowerzystek. Do zdarzenia doszło podczas wymijania na chodniku.

Zarówno 27-latka jak i 60-latka to mieszkanki Białej Podlaskiej.  Według wstępnych ustaleń mundurowych obie panie nie zachowały należytej ostrożności, a to skończyło się zderzeniem. Starsza kobieta doznała obrażeń ciała. Zdarzenie miało miejsce wczoraj (25 kwietnia) o godzinie 11.40 na ulicy Kościelnej w Białej Podlaskiej.

Tego samego dnia o 10.50 również doszło do wypadku, w którym brał udział rowerzysta. 41-letni kierowca VW Passata nie ustąpił cykliście pierwszeństwa. Siedzący za kółkiem bialczanin wyjeżdżał wtedy z ulicy Kołychawa na ulicę Witoroską. Jadący prawidłowo 71-letni rowerzysta doznał obrażeń ciała. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Postępowanie w obu sprawach prowadzi Komenda Miejska Policji.

 

 

 

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Część rowerzystów to strach na ulicę wypuścić!

    Ostatnio jechałem ulicą, całe szczęście że zaledwie 40 km/h gdy nagle jadący obok rowerzysta wyjechał na środek mojego pasa, dopiero wtedy łaskawie obejrzał się i wystawił rękę sygnalizując że będzie skręcał!
    Jak nacisnąłem hamulec wszystko fruwało po samochodzie. Całe szczęście że nie jechałem szybko, bo nie wiem jak by się to skończyło.

    I kto byłby winny? Niestety ja 🙁
    To nie jedyna taka sytuacja jaka mnie spotkała.