ROZMOWA BP24: „Młodzież jest odpowiedzialna”. O życiu szkoły w czasach epidemii rozmawiamy z Przemysławem Olesiejukiem

ROZMOWA BP24: "Młodzież jest odpowiedzialna". O życiu szkoły w czasach epidemii rozmawiamy z Przemysławem Olesiejukiem 15

Zachęcamy do obejrzenia rozmowy z Przemysławem Olesiejukiem, dyrektorem ZSO nr 3 w Białej Podlaskiej. Jednym z tematów jest przygotowanie szkół do nauczania w czasach epidemii oraz przestrzeganie zasad w praktyce. Mowa także o podwyżkach dla nauczycieli.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. A może wywiad na temat rekrutacji na stanowisko pomocy nauczyciela w ZSO 3. W piątek ukazało się ogłoszenie, we wtorek już nieaktualne. Cuda, cuda. Tylko za nasze pieniądze. Ktoś powinien odpowiedzieć za to. Karnie, nie przyznając sobie kolejne nagrody.

  2. Jakiego świata ma się uczyć młodzież dyrektorze? Zna pan jakieś wzorce z najbliższego otoczenia? A może z własnego życia? Jak sie rozejrzeć to większość walczy o swoje czyli realizuje prawo pierwotne , taki egoizm w czystej postaci, pan coś o tym wie .Siłą lub kombinatorstwem . Sprytem lub na litość. Zabiorę , wydre siłą lub ubiore w piękne słówka i podstępem przywłaszczę . Oszukam innych , rozplacze się moze mi uwierzą .A kiedyś nauczyciel był wzorcem bo jego zycie i postawa nie tylko zawodowa ale i prywatna była zbudoana na mocnym kręgosłupie zasad. Dzisiaj nauczy się pieknie mówić i od razu chce być wzorem . Dawniej było odwrotnie był wzorem więc nie trzeba było mówić wystarczyło na niego popatrzeć . A dzisiaj młodzież patrzy , słucha i nie wierzy w te puste słowa płynace z martwej tuby. Uczy sie tego świata, żeby kombinować , skoro słyszy jedno a widzi drugie . Po czynach ich poznacie a nie po mowie.