ROZMOWA TYGODNIA: Bogusław Broniewicz, przewodniczący rady miasta

ROZMOWA TYGODNIA: Bogusław Broniewicz, przewodniczący rady miasta 16

O porażce wyborczej w walce o fotel prezydenta, o tym jak przewodniczy się radzie miejskiej, o nieprawidłowościach z poprzedniej kadencji, o stadionie oraz o wielu innych istotnych kwestiach rozmawialiśmy z Bogusławem Broniewiczem, przewodniczącym rady miasta Biała Podlaska. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo.

Udostępnij!

Komentarze: 27

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Boguś nie kłam przed wyborami latałeś i na lewo i prawo trąbiłeś o przekrętach Stefaniuka .Teraz nie udawaj dyplomaty za dobrze cię znamy.

 2. Co za żenada, jak dla mnie te miasto schodzi na psy z taka władza, stawiam 0.5l że nic przez 5 lat nie zrobią, chyba ze napełnia swoje kieszenie i pozapychają stołki swoimi. Tak btw to czapski już przy korycie?

 3. Mało zdecydowany Pan Przewodniczący. Nie widać kompetencji. Szkoda tylko że w swoim oku belki nie widzi a w cudzym doszukuje się drzazgi.

 4. Ciężko się słucha takich ludzi. Merytorycznie nic do zaproponowania, tylko krytyka. Zapomniał, że jest tam gdzie NIKT mu nie obiecał? Pora przedstawić plan rozwoju miasta,a nie płakać nad koncepcją budowy stadionu, na którą miał swoją wizję ale nie chce jej przedstawić. Z kontekstu wypowiedzi wynika, że za 40 baniek wybudowalby ze 3 hale i 2 stadiony …..

 5. Bronku stan na czele Komitetu Obywatelskiego. Zróbmy wszystko aby sitwa polityczna która obywatele odsuneli od władzy stanęła na wokandzie.Obywatele bialczanie osadzili teraz pora na niezależne sądy… KON
  STY
  TU
  CJA

 6. Dlaczego w PEC nowa rada nadzorcza nie odwołała jeszcze starą dyrekcję?? O co chodzi? UM powinien się tym zainteresować. Czekamy…

 7. Przestancie farmazony Bronku i Michalku opowiadac bierzcie sie do roboty chlopcy bo od Stefaniuka to mozecie sie uczyc zajmijcie sie dziurami w drogach bo juz sa… I oczyszczaniem chodnikow(za stefaniuka dziury latali blyskawicznie). Ps W miescie juz nic sie nie dzieje poza Pkp i szpitalem Doslownie Oddal miasto ludziom …..Czekamy Michal az zaprosisz TVN do BP!!!!

  1. Paradoks polega na tym , ze gdyby Stefaniuk został było by to samo. Sprawy traciły na impecie już przed wyborami a nadrabiano propagandą. Gdyby komuś w tym kraju zależało na obywatelach to kandydaci-politycy i ich przydu..sy nie „wyrywali” sobie stołków tylko skupili się na kontynuowaniu „dobrej roboty” . A tak wieczne przepychanki kto lepiej ….. a my za te gierki płacimy z podatków. Francuzi są mniej cierpliwi

 8. Jeśli przerwał budowę stadionu, to pytania do kogo powinny być skierowane, do poprzedników ? Inwestycję to można oceniać po jej zakończeniu, anie w trakcie. Jeżeli wydano by środki przeznaczone na budowę, a nie zrobiono by nic, wtedy byłby skandal. Z tego co wiem tak nie było. Teraz kamyczek jest w ogródku rządzących Białą. Znając tę formację, nie zrobią nic w tej kwestii.

 9. Broniewicz i Prezydent tylko siedzą i myślą przerwana budowa stadionu,przerwana budowa Karuzeli,przerwana budowa parku rozrywki na Terebelskiej,przerwana budowa Amfiteatru ale to nic najważniejsze że wóda w Bialskich sklepach będzie sprzedawana po 22..Ale co mogą wymyślić zwolennicy PO to co zrobił PiS zniszczyć ale na tym cierpią tylko mieszkańcy miasta a oni siedzą udzielają wywiadów i myślą żenada.

  1. Masz rację jeszcze nic się nie stało, stworzyło czy zbudowało od samego gadania, deliberacji, wywiadów i lansu wokół. Pożyjemy obaczymy ale cosik czarno to widzę

 10. Poparli bez rozdawania stanowisk ? Naiwni ludzie za darmo na nawet w buzie sie nie dostaje na miescie, a co dopiero za oddanie glosow= stanowisko

 11. Mowa trawa, Facet wszystko krytykuje, sam nie ma nic mądrego i konstruktywnego do powiedzenia, Bardzo smutne, że tacy ludzie rządzą miastem.

 12. Około 10 lat temu wyprowadziłem sie z Białej. Po drodzę przyszło mi mieszkac w dwóch większych miastach. Wracam do rodzinnego miasta co jakiś czas. W BIAŁEJ NIE DZIEJE SIĘ KOMPLETNIE NIC! DNO! Przepraszam, zniesiono prohibicję, czyn godny pochwały.