ROZMOWA TYGODNIA: Michał Litwiniuk, nowy prezydent Białej Podlaskiej

ROZMOWA TYGODNIA: Michał Litwiniuk, nowy prezydent Białej Podlaskiej 16

Kto będzie wiceprezydentem Białej Podlaskiej? Czy szykują się zmiany personalne w miejskich spółkach? Jak dalej będzie przebiegała budowa stadionu? Na te i wiele innych pytań odpowiada Michał Litwiniuk, nowy prezydent miasta. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo.

Udostępnij!

Komentarze: 58

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Mam nadzieję ,że zlikwiduje Pan Straż Miejską tą żerującą i na nas pijawkę która nic nie wnosi ,a jej zadania przejmie kompetentna Policja.Za zaoszczędzone miliony można zrobić coś naprawdę pożytecznego bialczanom.

   1. potrzebni są do pilnowania pomniczka. poza tym nie oszukujmy się że litwienka zrobi jakieś rewolucje. tak na prawdę to jest ten sam układ tylko bez chorego despotycznego „dyzmy” nic się nie zmieni – przesiedzi 5 latek i banieczka wpadnie na konto proste. macie zresztą przykład jak PARTIA nagradza przegranych w wyborach prezydencki żeby tylko wierny sługus nie stracił na karierze politycznej. obraził się niczym komorowski focha strzelił i poszedł na wicemarszałka hahahaha JPRD co za paranoja

  1. Oszczędność pozorna, bo będzie wymagała zatrudnienia dodatkowych funkcjonariuszy w policji, a tam chętnych nie ma za te marne grosze nikt nie kwapi się do pracy z patologią, olbrzymie ryzyko trzeba odpowiednio opłacić

  2. Macie jakieś argumenty na likwidację straży oprócz spania w aucie? Cała policja tak ściemnia ich się czepcie. Myślę, że wielu osobom pomogli i działają na rzecz miasta jednak. Inna sprawa to obsadzanie stanowisk w straży, ale to już zasługa poprzedniej „władzy”.

   1. To ty może podaj 1 argument aby utrzymywać tych trutni Straż M. za 3-4 miliony rocznie które idą z kieszeni podatnika ,to samo co ona robi nasza Policja zrobi za darmo jak ich zlikwidują ,podobnie było w Radzyniu Podl. i innych miastach kraju

 2. Prezydencie,co z Parkiem Radziwiłłowskim?To nasza miastowa perła,ma pan obowiązek sprawdzić te wszystkie plotki z „pomorzem” w tle.

 3. Ładnie pięknie zobaczymy po 1 roku . Trzeba dać szanse po czynach poznamy . Lotnisko cargo i strefa to najwazniejsza inwestycja przez te działania będę oceniał pana Litwiniuka .

 4. Na tle poprzedniego wywiadu z naszym „nowym” wójtem to istny erudyta, życzę żeby po 5 latach pan Michał mógł powiedzieć, „tak zrobiłem to wszystko co obiecywałem”

 5. smaczne są obiady Diany, które zamawiam ale ten sponsoring to jest niesmaczne czy to jest Pański lobbing Panie Prezydencie, chyba że portal jest tak ubogi że należało szukać sponsora

 6. na swoim kanale youtube szanowna redakcjo zaplanowaliscie transmisje obrad rady z lomaz i wisznic. a gdzie transmisja z bialej? zmiencie nazwe na wisznice24 lub lomazy24. kpina nie bialski portal.

 7. skończyły się wybory, to można zacząć opowiadać bzdury! zainteresoqałem się stadionem po wypowiedzi Nowego Prezydenta(19.11.18), że na budowie nic się nie dzieje od kilku tygodni. Otóż nosek chyba już rośnie…. 19.11 i dzisiaj 20.11 przechdziłem koło stadionu i tu niespodzanka…. ludzie i sprzęt ciężki pracują(, Pewien brukowiec przed II turą zamieścił zdjęcie budowy z klubowej kawiarenki sugerujące, że hula tylko wiatr…. Problem w tym , że w tym czasie prace z użyciem sprzętu ciężkiego cały zcas trwały, tyle ,że od strony Artyleryjskiej i Akademickiej…Kłamstwo ma któtkie nogi….Gdzie jest problem(na dzisiaj)? Z tego co pamiętam, z wypowiedzi, mediów prace ziemne mają się zakończyć do końca roku, nad należnościami dla podwykonawców miała czuwać jakaś komisja z UM o której M.LItwiniuk chyba zapomniał. I na koniec pytanie – Dlaczego nikt nie raczy powiedzieć jednego zdania, że w ramach inwestycji powstanie hala sportowa dla Ekonomika? przypomnę że nowa hala awf ukończona przed 6 laty kosztowała 20mln…. Ale co do jednego mam podobne zdanie. Zastanowiłbym się nad wykonawćą…..

 8. Pięknie się zapowiada.
  Panie Michale, proszę nie zapominać o tych ideałach. Oby na koniec kadencji mógł Pan udzielić takiego wywiadu – tak samo swobodnie i z dumnie podniesionym czołem, czego Panu i Białej życzę.

 9. Nowy Prezydent to klasa sama w sobie. Nie atakuje nikogo, tak jak jego poprzednik, który niewiele więcej niż atakowanie potrafił powiedzieć. Okazuje szacunek byłemu Prezydentowi, p. Czapskiemu, który wiele dobrego zrobił dla miasta i jego mieszkańców. Ma bardzo trudne zadanie przed sobą, bo miasto zostało zadłużone jak nigdy, w pośpiechu rozpoczęte inwestycje tylko po to, żeby zamydlić ludziom oczy przed wyborami, i w wszystko pod dyktando p. Biereckiego, który, jak widać, ma w kieszeni wszystkich w tym kraju. Panie Michale, liczymy na Pana i Pańską ekipę.

  1. Wpisz w google -zadluzenie miasta Biała Podlaska. Na dzień dzisiejszy to 77mln zł. Stefaniuk w 4 lata oddłużył o 23mln zł. Nie siej dezinformacji, posługujmy się faktami.

   1. po prostu ich nie wydał……nie zdążył…?.np. na stadion…..i nie mów o dofinansowaniu bo finansowanie nie dotyczy całości inwestycji ….

    1. Może prościej… naleznosci Kredytowe w bankach są mniejsze o 23mln, tzn spłacali raty…. Gdyby nic nie spłacili to nikt by TERAZ dalszych nowych nie udzielił…

 10. Ta reklama to chyba jakieś nieporozumienie, wszyscy wiedzą że firma Diana była bardzo zaangażowana w kampanię wyborczą nowego prezydenta , ale z tą reklamą prezydent wygląda jak z „ojcem chrzesnym” swojej prezydentury. Czy już teraz tak będzie, że klikając w artykół > ozmowa z prazydentem < będziemy musieli oglądać tą garmażerkę ? Jest to mało eleganckie, a nawet nieetyczne, że prezydent dużego miasta udziela wywiadu łącznie z reklamą swojego sponsora.

  1. To nie jest sponsor pana Litwiniuka tylko ogolnie rozmowy. Przed wywiadem z panem Panasiukiem również wyświetla się reklama Diany i nikt nie robił problemów… Zresztą od kiedy pozyskiwanie sponsorow jest zle… Miasto Biała Podlaska np na realizację imprez też pozyskało sponsora… Było to PGE. Nie rozumiem w czym jest problem….z resztą z tego co widziałem w wideo wywiad był po prostu realizowany w Dianie więc pewnie o to chodzi z tym „sponsoringiem”

   1. Oczywiste jest, że Diana przez lata prawie za darmo korzystała ze stołówki w SP9 i tam dorobiła się kapitału i stamtąd została usunięta przez Stefaniuka.

   2. Nieprawda, bo przed wywiadem z wójtem Panasiukiem nie ma żadnej reklamy i to jest właśnie ta różnica. Spnsorowanie imprez i sponsorowanie kampaniii wborczych to nie jest to samo a jak tego nie rozumiesz to doczytaj.

 11. litwiniuk nic nie zrobi dla miasta a czy to prawda ze litwiniuk jest zwolennikiem parady rownosci a wojtek sosnowski to marionetka litwiniuka hajdar to syryjczyk syn hajdara zyje z dodo litwiniuk pochodzi przeciez z tomaszowa lubelskiego

 12. /mineło 8 minut i dalej słcuhać ciężko.

  Niby specjaliści i w ogóle, a tak naprawde koledzy i kolezanki prezia.

  Pewniew mają lepsze kwalifikacje niż poprzednia stara gwardia. Ale to nie znaczy, że ogólnie są onie dobre.

  Podajcie kwalifikacje nowych nominowanych osób./