ROZMOWA TYGODNIA: Wiesław Panasiuk, wójt gminy Biała Podlaska

ROZMOWA TYGODNIA: Wiesław Panasiuk, wójt gminy Biała Podlaska 16

O przebiegu kampanii wyborczej, sporze o drogę w Rakowiskach, problemach mieszkańców Czosnówki i o współpracy gminy z miastem Biała Podlaska rozmawiamy z Wiesławem Panasiukiem, wójtem gminy Biała Podlaska.

Udostępnij!

Komentarze: 24

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Ciekawe kto zostanie kierownikiem nowej komórki od pozyskiwania środków unijnych? ☺

  Małe wioski z drogami gminnymi też czekają na chodniki Panie Wójcie.

  1. Hahaha zobaczysz Ty środki unijne i chodniki w małych wioskach uważaj bo. Zamiast stawiać na ludzi młodych stawiajmy na wiecznego wójta który nic nie robi . Po co te wybory były ?? trzeba było napisać na bp24.pl lub na stronie urzędu gminy wójt obecny zostanie na wiecznym stołku i ludzie na marne by nie szli głosować . Te wybory to był tylko pic na wodę. Tylko mi za 5 lat nie narzekać że gmina się nie rozwija jaki Pan taki kram .

 2. Panie wójcie. W sprawie Amelinu to postępowanie nie zostało umorzone, tylko obwinieni zostali UNIEWINNIENI!!! To zasadnicza różnica. Co więcej, sąd (Wydział Karny) w wyroku wypowiedział się jednoznacznie, że droga na Amelinie jest wewnątrzosiedlową drogą dojazdową, a nie drogą gminną. Dlatego obwinieni (w postępowaniu wykroczeniowym) zostali uniewinnieni bo… mieli rację stawiając płot.
  Zapraszam do lektury treści uzasadnienia wyroku sądu.

  1. co to za bezprawne zamykane komuś drogi przed nosem, Będę jechał na andrzejki do znajomych i droga ma być otwarta, zrozumiano?

  2. Ciekawe od kiedy ma się rację zarzadzajac czyjąś własnością??? Teren drogi jest własnością gminy…a nie mieszkańców Amelinu. Ciekawe czy jakby im ktos na posesji plotek postawił to tez mialby rację?!?

 3. Uwielbiam wszystkich tych którzy tak się poświęcają, biorą na swoje barki tę ciężką orkę zarządzania. Wzruszyłem się, rzadko teraz można spotkać takie charytatywne działania. Inni to by się migali, a tu człowiek zna trud tej niewdzięcznej pracy i mimo wszytko z pokorą przyjmuje ten krzyż.

  1. Szczególnie ,że sam sobie buduje „Via Dolorosa” , głupimi nieprzemyślanymi działaniami których nie brakuje wkoło a których dowody można spotkać w terenie . Kreuje się na takiego „męczennika” a w rzeczywistości to taki cwaniaczek kartoflaczek. On się nie wtrąca co robią koledzy w powiecie czy województwie , nie dla zasady ale po to by jemu się nikt nie wtrącał w jego podwórko a nuż coś wyjdzie na jaw i cała Polska się dowie ze to tylko dobry bajer. Ja siama, ja siama bede robić mówi i zaprzecza sobie bo żeby pozyskać fundusze to trzeba mieć znajomości sam o tym gadał w kampanii , zamotał się chłopek i jak tu takiemu wierzyć. Przecież wystarczyło postawić w tych wyborach jednego mocnego kontrkandydata i po Wieśku, arytmetyka to pokazuje i on o tym doskonale wie ale jak ktoś w szkole miał marne oceny i kombinował to i w życiu innym nie będzie hrudziaki to wiedzą . To co w tym wywiadzie mówi ni jak nie przekłada się na to jak traktuje mieszkańców.

   1. Ludzie postawcie jeszcze dla Pana wójta pomnik w Rakowiskach i Hrudzie za Jego zasługi hahaha Tylko mi go do męczenników nie porównywać bo to wstyd porównywać takiego nic nie robiącego wójta do wielkich zasługami ludzi jakimi byli męczennicy .

 4. Czekamy na spełnienie obietnic. Oj dużo ich było w czasie kampanii wyborczej. Żeby tylko tych 5 lat kadencji starczyło na wykonanie wszystkiego.

  1. Ludzie nie słyszeliście, że obiecuje się nie po to żeby zrobić ale żeby wygrać wybory. Jeszcze tego nie zrozumieliście . Po tylu wyborach? Każdy kto wygra będzie budował drogi , wodociągi , kanalizacje, przedszkola szkoły , place zabaw itp, bo niby co innego ma robić ? Nie jest tylko określone kiedy to zrobi . Wybuduję to , wybuduję tamto ………. tylko zagłosujcie. Obiecanki ile dusza zapragnie a pisemne zobowiązania ktoś widział. Jak dwóch poważnych partnerów się umawia to sporządzają umowę a w niej ustalają swoje obowiązki oraz co grozi każdemu jak się nie wywiąże . A w wyborach ……………………………. dziecinada. Społeczeństwo przystając na takie zasady traktuje siebie jak i kandydatów niepoważnie. Stąd zarówno zachwyt ale i rozczarowania które po wyborach z czasem giną kiedy opadną emocje i wróci szarość codziennego życia. Społeczeństwo powinno zmienić , usprawnić te zasady które tak naprawdę nie służą jemu samemu ale wszelkiej maści cwaniakom. Ktoś kto jest ŚWIADOMY tzn. zna budżet gminy , możliwości pozyskania funduszy z zewnątrz i obiecuje ponad to jest …… kłamcą . Wystarczy wziąć kartkę, ołówek i kalkulator do ręki.

    1. Taaa wybudował drogę , a na końcu bajoro bo ktoś nie popatrzył w plany że woda będzie ściekać w tym kierunku. Najlepsze jest to że wymyślił sposób na to bajoro – wyjąć krawężnik i niech się leje na pole. Już się nie leje,. Piasek już zalał ten kanał. Przy następnych wyborach Twoje podobizny- plakaty wyborcze będą pływać w tym bajorze. A przewodniczący RG jeździ tamtędy i nie widzi problemu. Zróbcie festyn w tym bajorze, coś na wzór z Przystanka Woodstok i się w nim wykapcie.

     1. Dziwne, to chyba odpowiada mieszkańcom, bo właśnie dzięki Rakowiskom wygrał z PASZKOWSKIM. Kurczę, ta młodsza para naprawdę dawała szansę na zmiany w tej gminie :/

 5. Masakra nawet wypowiedzieć sie Nie potrafi. Pani sekretarz nie znała pytań i odpowiedzi nie przygotowała
  Powiem to i patrzę w ekran masakra.