Rubinowe Gody na Dzień Kobiet

Rubinowe Gody na Dzień Kobiet 16

Serdecznie zapraszamy na fantastyczną komedię teatralną pt. Rubinowe Gody. Przedstawienie odbędzie się 8 Marca 2020r. (Dzień Kobiet) o godz. 16:00 w auli Państwowej Szkoły Wyższej ul. Sidorska 95/97 w Białej Podlaskiej.

Przy dużym zainteresowaniu planowany jest dodatkowy spektakl godz. 19:00

O SPEKTAKLU

Marian i Grażyna – pospolici małżonkowie w podeszłym wieku – obchodzą czterdziestą, „rubinową” rocznicę ślubu. Ufundowany im przez córkę pobyt w luksusowym hotelu zmieni ich życie. Skonfrontowani z luksusem i nowoczesnością, są zmuszeni zmierzyć się ze swoimi kompleksami i z tym, jak bardzo prowincjonalna zaściankowość ich ośmiesza – nie wiedzą, jak otworzyć drzwi na kartę, zamiast podanych owoców morza raczej wolą kiełbasę z walizki, a strefa spa wydaję się dla nich niebezpieczną egzotyką.

Łańcuch zdarzeń uruchamia kłamstwo Ktosia – konserwatywnego polityka wyższego szczebla oczekującego nominacji na stanowisko ministerialne. Półnagi Ktoś, koczujący pod łóżkiem jubilatów, usiłuje uniknąć skandalu obyczajowego (romans z „młodą, ładną sekretareczką”), ukrywając prawdziwą tożsamość – twierdzi, że został wynajęty przez małżonków w charakterze żigolaka. Zwariowany kwartet uzupełnia frywolny Portier o pseudonimie Danny. W finale stateczni do tej pory Marian i Grażyna decydują się czerpać z życia pełnymi garściami, odkrywając na nowo – chociaż nieco rubasznie – swoją seksualność. Ale utwór ma również drugie dno. Rubinowe gody, choć będące przede wszystkim komedią omyłek, punktują zjawisko politycznych machloj, w tym nepotyzmu, kupczenia stanowiskami w celu zatuszowania różnej maści skandali. I kiedy wydaje się, że akcja prowadzi do powikłanego, ale jednak szczęśliwego zakończenia, Portier, niczym rasowy trickster, ujawnia demaskatorski charakter swoich działań…

W spektaklu występują zamiennie czterech znakomitych aktorów:

obsada: DOROTA NOWAKOWSKA,

KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI / TADEUSZ CHUDECKI / LEON CHAREWICZ,

PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI,

MACIEJ ZUCHOWICZ / SŁAWOMIR DOLINIEC

Bilety do nabycia:

Biuro Podróży PAULINA ul. Warszawska 13, tel. 83 343 57 64

Bilety przez Internet na portalu www.kupbilecik.pl

Zamówienia grupowe:

Tomasz Wiśniewski tel. 502 661 402, [email protected]

Cena biletu: 80/90 Cena zależna od miejsca na sali

Dla grup zorganizowanych atrakcyjny rabat!

Czas trwania: 140 min – doskonałej komedii na Dzień Kobiet!

Gratis: wzrost poziomu endorfin o 100%

Rubinowe Gody na Dzień Kobiet 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *