Ruszyły zapisy na popołudniowe atrakcje

Ruszyły zapisy na popołudniowe atrakcje 16

W bialskim Multicentrum ruszają cykle bezpłatnych zajęć popołudniowych dla dzieci i młodzieży.

Zainteresowani będą mogli zapisać się na zajęcia „English Kid”, które będą odbywały się w każdy wtorek o godzinie 15. Skierowane są do dzieci w wieku 7-8 lat. W te same dni o 16 odbywać się będą „Mali Przyrodnicy” dla dzieci w wieku 6-7 lat. We wtorki od godziny 16 do 17.30 można wybrać się do „Klubu Naukowca”. Ta forma skierowana jest do dzieci od lat 8.

W środy o 15 Multicentrum zawładną „Poszukiwacze dźwięków” dla pociech w wieku 5-7 lat. Godzinę później odbywać się będą zajęcia „Małych Odkrywców”. Mogą wziąć w nich udział dzieci w wieku 6-7 lat.

Na czwartkowe popołudnie zaplanowano warsztaty „Mali Geniusze” dla dzieci od 5 do 7 lat. Będą odbywać się o godzinie 15. Godzinę później dzieci w wieku 8-10 lat będą mogły wygrać się do „Klubu Kreatywności”. W czwartki o 16 odbywać się będą zajęcia „Tropicieli Przyrody” dla dzieci od lat 8.

Piątkowe popołudnia upłyną w Multicentrum pod znakiem języka angielskiego dl dzieci od lat 9. „English Junior” zaplanowano na 15. Od godziny 16 wystartuje „Klub Kreatywności” dla dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat.

Zapisy na zajęcia odbywają się osobiście w Multicentrum, pod numerem telefonu 83 341 60 17 oraz drogą mailową na adres [email protected] O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na temat zajęć można znaleźć na stronie Multicentrum.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *