Rzeczyca na trasie objazdowych treningów PZPN

Rzeczyca na trasie objazdowych treningów PZPN 16
MAMO, czyli Mobilna Akademia Młodych Orłów to nic innego jak objazdowe treningi, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerów wybranych przez Polski Związek Piłki Nożnej.
Mobilna AMO zawita do Rzeczycy już 18 kwietnia. W planie na początku znalazła się część teoretyczna, czyli wykład, który potrwa od godziny 15 do 16. Następnie przyjdzie czas na część praktyczną – trening pokazowy. O 17.15 nastąpi omówienie treningu pokazowego, a chwile później gra selekcyjna U10-U13.

W Rzeczycy zagoszczą Modest Boguszewski i Szymon Gieroba. Pierwszy z panów jest II Trenerem Mobilnej AMO, trenerem UEFA A i byłym zawodnikiem Motoru Lublin oraz Śląska Wrocław. Ma za sobą 250 meczów w Ekstraklasie. Jest również Reprezentantem Polski i wicemistrzem Europy do lat 18.

Z kolei Szymon Gieroba to Trener Koordynator Mobilnej AMO, trener UEFA A i Trener Przygotowania Motorycznego. Jako trener pracował w ekstraklasowym Górniku Łęczna i pierwszoligowym Podbeskidziu Bielsko-Biała, a także w ekstralidze kobiet GKS Górnik Łęczna. Pracę z dziećmi  i młodzieżą zaczynał w lubelskim BKSie.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *