Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Czytelniku !

Abyśmy mogli dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne, zdjęciowe oraz wideo i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Kto administrować będzie Twoimi danymi?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Przedsiębiorstwo Kreatywne (dalej będziemy zwani „BIAŁA24”)). Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

Jakie to dane?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów, ogłoszeń i innych funkcjonalności udostępnianych przez BIAŁA24, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby:
• dopasować treści stron i ich tematykę, według Twoich zainteresowań
• zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług,
• dokonywać pomiarów statystycznych

Czy przekazujemy dane i komu?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie masz prawa?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę naciśnij przycisk „PRZEJDŹ DALEJ”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług BIAŁA24.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia w polityce prywatności (są tam również opisane wszystkie wszystkie definicje oznaczone symbolem).
ZESPÓŁ BIAŁA24

Rzucali młotem pod okiem mistrzyni - Biała24

Rzucali młotem pod okiem mistrzyni

DSC_0648

Na jeden dzień jedno z boisk szkolnych w międzyrzeckiej gminie zamieniło się w arenę olimpijską z prawdziwego zdarzenia. Uczniów odwiedziła srebrna medalistka mistrzostw świata juniorów w lekkoatletyce.

W poniedziałek (14 maja) uczniowie szkół z gminy Międzyrzec Podlaski mieli okazję spotkać się z Malwiną Kopron, olimpijką i medalistką mistrzostw świata w rzucie młotem oraz swoim trenerem Witoldem Kopronem.

Plenerowa impreza sportowa obejmowała współzawodnictwo dla uczniów oddziałów gimnazjalnych, natomiast pozostała część uczestników wcieliła się w rolę kibiców. Zawodnicy spróbowali swoich sił w skoku wzwyż, rzucie piłką lekarską, biegu farmera z oponami, przeciąganiu liny, a także w „policyjnym” torze przeszkód.

Na samym początku Malwina Kopron przeprowadziła rozgrzewkę dla wszystkich zebranych, a następnie zaprezentowała się w pierwszej konkurencji zawodów, czyli w skoku wzwyż. Każdy uczestnik spotkania miał szansę zdobyć autograf mistrzyni, zrobić zdjęcie oraz porozmawiać.

Jednym z elementów spotkania był również konkurs na najaktywniejszą grupę kibiców. Miano zwycięzcy w tym przypadku powędrowało do Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy. Odbył się też konkurs wiedzy o Malwinie Kopron, w którym wygrał Szymon Saczuk ze Szkoły Podstawowej w Rudnikach. Dyscypliną-niespodzianką przygotowaną przez olimpijkę i jej trenera był rzut młotem.

Ostatecznie we wszystkich konkurencjach najwięcej punktów uzyskała Szkoła Podstawowa w Misiach. Drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej w Rogoźnicy, natomiast trzecie Szkole Podstawowej w Kożuszkach.

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *