Są siły potężniejsze niż pieniądze

Są siły potężniejsze niż pieniądze 15
Bialskie kino szykuje dla widzów prawdziwą jazdę bez trzymanki. Na ekranie już niebawem pojawi się „Huragan”, nowy film reżysera takich hitów jak „Szybcy i wściekli” czy „xXx”.
Nową produkcję będzie można zobaczyć w kinie „Merkury” od 13 do 15 kwietnia. Skok na 600 mln dolarów, wyścig z czasem i niesamowite efekty specjalne – to wszystko już za kilka dni.

W rolach głównych obsadzono gwiazdy takich hitów jak „Uprowadzona” – Maggie Grace, „Czysta krew” – Ryan Kwanten, „Kong: Wyspa Czaski” – Toby Kebbel oraz „Gra o tron” – Ralph Ineson.

Huragan, który nadciągnął nad Stany Zjednoczone bez problemu porywa samochody, domy, a nawet kontenerowce. W tym samym dniu do skarbca w położonej na wybrzeżu bazie wojskowej trafia ogromna ilość gotówki – aż 600 mln dolarów.

Doskonale zorganizowana grupa bandytów postanawia wykorzystać okazję i dokonuje napadu na militarną placówkę. Do sejfu, w którym zostały ukryte pieniądze, kod zna tylko jedna osoba – agentka rządowa Casey (Maggie Grace). Kobieta ze wszystkich sił stara się nie dopuścić, by pieniądze znalazły się w niepowołanych rękach.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *