Są wyniki testów pacjenta z podejrzeniem koronawirusa

Są wyniki testów pacjenta z podejrzeniem koronawirusa 16

Wczoraj (12 marca) miasto obiegła informacja o tym, że na oddziale zakaźnym znajduje się jedna osoba z podejrzeniem koronawirusa. Są już wyniki testów.

Magdalena Us, rzecznik prasowy szpitala poinformowała dzisiaj (13 marca), chwile  po godzinie 16 o tym, że pacjent przebywający na bialskim oddziale zakaźnym przeszedł już testy na obecność wirusa. Wynik jest ujemny, co oznacza, że nie jest on osobą zakażoną.

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Podobno (ale podobno!) są 2 przypadki koronawirusa w Białej potwierdzone? Coś wiadomo?
   Apeluję, tylko spokój nas uratuje!

 1. A co z kolejnym przypadkiem z Sidorskiej 100coś tam ?? Jakoś ciszaaa że zabrali kosmici w pomarańczowych kondonach 🙂

 2. a jak wyszły testy kobiety, która wczoraj zasłabła w sklepie w Łomazach i została zabrana przez służby w kombinezonach? dodam,że sklep nadal działa – nie ma żadnej kwarantanny…

  1. Sklep działa bo żadna kobieta nie zasłabła w tym sklepie i nie było służb. Gdyby taka sytuacja miała miejsce to kwarantannie by byli poddani wszyscy pracownicy jak i wszystkie osoby, które robią zakupy w tym sklepie. Przy pisaniu takich komentarzy proponuję odrobinę zdrowego rozsądku, powstrzymanie się od powielania plotek, które prowadzą do niepotrzebnej paniki wśród mieszkańców.

 3. Następnym razem podawajcie tylko o wynikach pozytywnych testów, bo wzmagacie panikę, spekulacje, plotki. Bóg zapłać.

 4. Podobno (ale podobno!) są 2 przypadki koronawirusa w Białej potwierdzone? Coś wiadomo? Proszę aktualizujcie

 5. Najlepsze jest to ze ratownicy ktorzy zabieraja osoby z podejrzeniem koronowirusa pozniej ida pracowac w szpitalu w bialej ..widzialam sama..gdzie tu logika? Ajak potwierdza wynik a ten rat.zarazi.juz pol szpitala?