Seniorzy pojechali zwiedzać region

Seniorzy pojechali zwiedzać region 16

22-osobowa grupa seniorów z Klubu Seniora Salonik 50+ w Piszczacu wybrała się na wycieczkę Jabłeczna – Sławatycze – Romanów.

Pierwszym punktem na trasie, w którą wyruszyli seniorzy 22 października było zwiedzanie Monasteru św. Onufrego, po którym oprowadził i opowiedział historię ks. Jerzy. Kolejnym punktem była wizyta w Jabłecznej. Dzięki uprzejmości wójta gminy Sławatycze Arkadiusza Misztala seniorzy z Piszczaca mogli spotkać się z seniorami z Lisznej, gdzie zostali bardzo ciepło przyjęci i bogato ugoszczeni.

Po krótkiej wymianie doświadczeń oraz pogawędce na tematy senioralne wyruszyli do Romanowa, jednak po drodze zatrzymali się w miejscowości Hanna, by zwiedzić odremontowany kościół pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła. Ostatnim punktem było Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie. Pełni wrażeń i inspiracji powrócili do Piszczaca.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Pani Bielińska jest zielona jak trawa na wiosnę. W BCK nie dała rady a teraz w Piszczacu mądrą udaje. Ona nie potrafi zdania sklecić taka z niej Dyrektor z nadania.