Sezon zakończony. Siatkarki AZS AWF awansują do drugiej ligi

Sezon zakończony. Siatkarki AZS AWF awansują do drugiej ligi 16

Sezon rozgrywek seniorskich w piłce siatkowej został zakończony decyzją związku. Przedstawiono końcowe wyniki oraz dwie drużyny, które zyskały awans do drugiej ligi.

Wydział Gier i Dyscypliny Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Lublinie w porozumieniu z Zarządem WZPS zadecydował o zakończeniu sezonu rozgrywek seniorskich 2019/2020. Ma to związek z sytuacją epidemiologiczną. Klasyfikacja końcowa III Ligi Seniorek i III Ligi Seniorów została ustalona na podstawie wyników zebranych do 11 marca.

W lidze seniorek na pierwszym miejscu znalazł się klub AZS AWF Biała Podlaska z wynikiem 3:0. Za nimi uplasował się SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 0:3.

Po rozegraniu 11 kolejek Ligi Seniorów na pierwszym miejscu znalazł się UKS Arka Wojsławice, a za nimi KS CKFiS Bełżyce. Trzecie miejsce podium przypadło drużynie AZS AWF Biała Podlaska.

– Każdy z Wojewódzkich Związków Piłki Siatkowej ma prawo zgłosić do rozgrywek II ligi kobiet i II ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021 jeden zespół, bez możliwości dalszego odstąpienia miejsca innemu zespołowi – czytamy w komunikacie. WGiD WZPS Lublin zaproponował zgłoszenie do II ligi kobiet klubowi AZS AWF Biała Podlaska, a do ligi mężczyzn klubowi UKS Arka Wojsławice.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *