Siatkarki „Jagiellończyka” najlepsze

Siatkarki "Jagiellończyka" najlepsze 15
Najlepszymi okazały się siatkarki z Publicznego Gimnazjum nr 6. Wywalczyły sobie zwycięstwo w Mistrzostwach Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego.
We wtorek (13 lutego) w Białej Podlaskiej rozgrywano turniej o Mistrzostwo Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego w siatkówce dziewcząt w kategorii gimnazjów. Siatkarki z klasy III A z PG nr 6 pod opieką Izabeli Łukaszuk zajęły pierwsze miejsce podium. Pokonały w finale drużyne z PG nr 5.

Pierwszego seta z wynikiem 25:23 wygrała drużyna z PG nr 6. Początek drugiego seta nie wróżył zwycięstwa dla drużyny Jagiellończyka. Sytuacja jednak zmieniła się i dziewczęta wyszły na prowadzenie. Niestety po sześciu nieudanych przyjęciach drużyny zremisowały 22:22. Taki wynik stał się początkiem emocjonującej rozgrywki o miano najlepszej drużyny w mieście.

Ostatecznym wynikiem 2:0 wygrały dziewczęta z PG nr 6, reprezentujące drużynę UKS Jagiellończyk.

W składzie zwycięskiej drużyny zagrały: Julia Hałabuda, Karolina Iwaniuk, Weronika Charkiewicz, Stella Łukaszuk, Oliwia Klimiuk, Julia Ulaniuk, Gabriela Pomorska, Małgorzata Kurasińska, Aleksandra Drobek, Alicja Grodzicka, Weronika Gryta oraz Joanna Pyrka.