Siatkarki z „Dziewiątki” zwyciężyły finał miasta

DSC_0016

W zmaganiach podczas Igrzysk Dzieci w mini-siatkówce najlepsze okazały się zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej. Dziewczęta tym samym zapewniły sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Finał miasta Biała Podlaska w mini-siatkówce dziewcząt został rozegrany w środę (6 marca) na hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej. W meczu o pierwsze miejsce zacięcie walczyły ze sobą drużyna SP nr 6 oraz SP nr 9, jednak ostatecznie lepsza okazała się ta druga. W boju o trzecią lokatę spotkały się zawodniczki z SP nr 3 oraz SP nr 2, ale zwycięstwo zapewniły sobie siatkarki z „Trójki”. Na piątym miejscu uplasowała się ekipa SP nr 5. Pozostałe pozycje zajęły dziewczęta z SP nr 4 oraz SSP.

Zawodniczki z „Dziewiątki” podczas zawodów wywalczyły Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego w Białej Podlaskiej, a także awansowały do zawodów rejonowych. Zwycięski skład tworzyły Buczyło Aleksandra, Dmochowska Maria, Gałabuda  Aleksandra, Grabowska Justyna, Gryta Gabriela, Kopania Julia, Muchla Julia, Najdyhor Kornelia, Roman Karolina oraz Stopa Magdalena.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *