Siatkarskie zmagania za nami. Wiadomo, kto zwyciężył

DSC_0030

Wczoraj został rozegrany finał powiatu bialskiego w siatkówce chłopców. W „Licealiadzie” spotkało się pięć drużyn. Do kogo powędrował puchar i kto otrzymał awans do kolejnego etapu rozgrywek?

Zawody odbyły się wczoraj (7 lutego) w hali Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim. O pierwsze miejsce walczyły ze sobą drużyny z Międzyrzeca Podlaskiego – Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz Zespołu Szkół Technicznych. Ostatecznie zwyciężyła druga z nich. Na trzecim miejscu uplasowali się chłopcy z Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim. Pozostałe miejsca objęły drużyny z Liceum Ogólnokształcącego w Wisznicach oraz Zespołu Szkół w Małaszewiczach.

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna z Zespołu Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Grochowski Paweł, Hryciuk Sebastian, Jabłoński Mikołaj, Karpowicz Kacper, Korniluk Michał, Leszczuk Kacper, Małachwiejczyk Eryk, Ossowski Mateusz oraz Semeniuk Hubert. Finał rejonu zostanie rozegrany 7 marca w hali IV LO w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *