Siatkarze mają szansę na kolejny awans

YXJ0aWNsZXMvMjAxODAzMTQxNTExMDUtMTMxLTEuanBn,800,420

Kolejne siatkarskie emocje za nami, mogliśmy oglądać zmagania drużyny, która ma szansę awansować.

II  turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej będący eliminacjami do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej został rozegrany w dniach 10-11 marca w Miedzyrzecu Podlaskim.

Zawodnicy dali z siebie wszystko. Bardzo dobrze zaprezentowali się siatkarze UKS Serbinów Biała Podlaska, uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 5 i Siatkarski Ośrodek Szkolny w Białej Podlaskiej. ponadto w turnieju udział wzięły drużyny: MKS Kraśnik, UKS Międzyrzecka Trójka, UKS Tempo Chełm, UKS Serbinów II i TPS Lublin.

Po trzech rozgrywkach zespół UKS Serbinów Biała Podlaska, podopieczni Macieja Sobieraja i Pawła Wasiaka ulokowali się na drugim miejscu w lidze wojewódzkiej. Zespół Serbinowa wystąpił w składzie: Michał Mirosławski – wyróżniony zawodnik turnieju,  Adrian Kulawiec, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Patryk Pykacz, Igor Bobruk, Damian Langowski, Adrian Budzyński, Dawid Drąg, Jakub Gawęda.

Od 24 do 25 marca w Białej Podlaskiej odbędzie się ostatni już, czwarty turniej siatkarski, którego wyniki zdecydują o końcowej klasyfikacji w Lidze Wojewódzkiej Młodzików. Do ćwierćfinału mistrzostw Polski awansują trzy najlepsze zespoły z województwa.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *