Siatkarze „Serbinowa” opanowali podium

IMG_15
fot. nadesłane

Z mikołajkowego turnieju zawsze wracali z sukcesami. Nie inaczej było i tym razem. Złoto, srebro i brąz zdobyli reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego „Serbinów” działającego przy Szkole Podstawowej nr 6.

Młodzi siatkarze w niedzielę (2 grudnia) wzięli udział w XXVII Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki Chłopców w Lublinie. Sportowcy „Serbinowa” od początku istnienia klubu startują w tych zawodach – zawsze z sukcesami.

Zmagania rozgrywane były w trzech kategoriach: klasy IV – „dwójki”,  klasy V – „trójki”, klasy VI – „czwórki”. W sumie w zawodach wzięło udział 55 zespołów z całego województwa.

Pierwsze miejsce i złoty medal udało się wywalczyć zespołowi szóstoklasistów – Bartoszowi Mazurowi, Michałowi Ratajczakowi, Oliwierowi Chodyce, Filipowi Kowieskiemu i Gabrielowi Cieślikowi.

Piątoklasiści – Mikołaj Szymanek, Mateusz Gryciuk, Szymon Ostapski i Sebastian Mirończuk zdobyli drugą pozycje i srebrny medal.

Z kolei debiutanci na siatkarskim parkiecie – Szymon Chałas i Artur Jędrych z klasy IV, zajęli trzecie miejsce i otrzymali brązowy medal.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *