Siatkarze „Serbinowa” powalczą o miano najlepszych w kraju

IMG_1 zdj¦Öcie profilowe
fot. nadesłane

W finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców zatriumfowali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 6. Młodzi sportowcy będą reprezentowali woj. lubelskie w zawodach ogólnopolskich (OIMS).

Finałowe rozgrywki odbyły się wczoraj (27 marca) w hali SP nr 3 w Białej Podlaskiej. To właśnie gospodarze spisali się najlepiej. Podopieczni Joanny i Macieja Sobierajów zdobyli złoty medal i tytuł mistrzów województwa. Po znakomitej grze w grupie eliminacyjnej uczniowie klas sportowych bialskiej „Szóstki” pokonali po 2:0 zawodników z SP nr 18 w Lublinie i SP nr 4 w Krasnymstawie, zajmując pierwszą lokatę w grupie.

W drugiej grupie zwyciężyła ekipa Gimnazjum nr 1 w Kraśniku, która była przeciwnikiem „Serbinowa” w walce o złoto. W meczu finałowym to bialczanie dyktowali warunki gry. Swoich rywali pokonali 2:0. Na trzeciej lokacie uplasował się zespół z SP nr 18 w Lublinie, który pokonał 2:1 grupę z SP nr 7 w Świdniku.

Zwycięski skład bialskiej drużyny tworzyli: Michał Mirosławski, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Damian Langowski, Patryk Pykacz, Igor Bobruk ,Dawid Drąg, Jakub Gawęda, Michał Jasiński, Dominik Słowik oraz Nataniel Jóźwiak.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *