Siatkarze z „Szóstki” wicemistrzami województwa

Podczas finału wojewódzkiego w mini piłce siatkowej chłopców doskonale poradzili sobie zawodnicy z bialskiej Szkoły Podstawowej nr 6.
Etap finałowy Igrzysk Dzieci odbył się w miniony czwartek (22 marca) w Świdniku. Podopieczni Joanny i Macieja Sobierajów wywalczyli srebrny medal oraz tytuł wicemistrza województwa. Po 2:0 pokonali drużyny ze Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie i Szkoły Podstawowej w Annopolu.
W finale spotkali się z gospodarzami zawodów – drużyną Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku i niestety im ulegli. Mimo dobrej i ambitnej gry przegrali 1:2. Na trzeciej pozycji uplasowali się siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Lublinie.
W skład zespołu reprezentującego „Szóstkę” weszli uczniowie klasy sportowej: Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Igor Kulawiec, Nataniel Jóźwiak, Mateusz Łukasiak, Wiktor Łukasiak, Ignacy Semeniuk, Mateusz Karpiuk, Kamil Kuczewski oraz Bartosz Mazur.