Sierpniowy repertuar kina Merkury

Sierpniowy repertuar kina Merkury 16

Bialskie kino przedstawia swój nowy repertuar. Dominują filmy animowane, ale nie zabraknie również innych gatunków. Dzieci mogą się wybrać na bajkę za jedyne 10 zł. Poprowadzone zostaną także spotkania filmowe.

Na ekranie można będzie obejrzeć drugą część animowanej komedii „Iniemamocni”. Jeden z bohaterów, Bob Parr, zajmuje się problemami wychowawczymi swoich dzieci a jego żona, Elastyna, podejmuje pracę w lidze anty-przestępczej.

„Książę Czaruś” to historia księcia, nad którym ciąży klątwa. W konsekwencjach jest on obiektem westchnień każdej napotkanej dziewczyny. Musi znaleźć miłość życia aby nie stracić prawa do tronu.

„Jak zostać czarodziejem” opowiada o chłopcu, który odkrył niesamowite stworzenia w innym wymiarze.

Swoją premierę w najbliższy piątek będzie miała komedia pt. „Patryk”. To film familijny nazwany imieniem mopsa, którego główna bohaterka, Sara,  dostaje w spadku. Każdy jej dzień zamienia się w chaos. Pies okazuje się być jednak źródłem ciepła i miłości.

Oprócz opisanych filmów grane są również takie jak animowana komedia „Młodzi tytani: Akcja i film”, musical „Mamma Mia! Here we go again!”, premierowy thriller polskiej produkcji „Odnajdę Cię” czy film akcji  „Szpieg, który mnie rzucił”. Bajkowe lato za 10 zł obejmuje filmy takie jak np. „Coco”, bądź „Fernando” i inne. Na wieczornych spotkaniach filmowych pojawią się produkcje pod tytułem „W cieniu drzewa” i „Na plaży Chesil”.

Sierpniowy repertuar kina Merkury 17

 

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *