Sławomir i Urszula gwiazdami gminnej imprezy

Sławomir i Urszula gwiazdami gminnej imprezy 15

To właśnie ci artyści będą główną atrakcją corocznego wydarzenia, które odbywa się w Wisznicach. Dni Gminy już w najbliższy weekend.

Imprezę zaplanowano na 5 sierpnia na stadionie sportowym w Wisznicach. Od godziny 14 będą trwały występy dzieci z miejscowego ośrodka kultury. Nie zabraknie również przebojów festiwali muzycznych, o które zadbają soliści Teatru Muzycznego.

Podczas festynu najmłodsi będą mieli okazję obejrzeć spektakl, po którym przyjdzie czas na prezentacje Zespołu Tanecznego z wisznickiego gimnazjum. Oficjalne otwarcie imprezy przewidziano na godzinę 17, po którym nastąpią różnego rodzaju pokazy oraz animacje.

Tego dnia sceną zawładną takie osoby jak Angelina Pipper, Kinga Linkiewicz oraz Karolina Cegłowska i The Monsters. Gwiazdami wieczoru będą Urszula oraz Sławomir. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Biała24 – www.bp24.pl

Sławomir i Urszula gwiazdami gminnej imprezy 16

 

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Jeżeli komuś dobór wykonawców nie pasuje to nie musi przychodzić, impreza jest otwarta i nikt nikogo nie zmusza do uczestnictwa.

  2. TOTALNE DNO I OBRAZ POLSKIEGO DENNEGO SPOŁECZEŃSTWA….. WYDAĆ 40K NA SŁAWOMIRA ŻEBY ZABAWIĆ PROSTAKÓW NA WSI….. SPOKO…..

    1. a skąd masz takie informacje za jaką kasę jest występ Sławomira? Ja akurat wiem za ile był występ, Sam jesteś PROSTAK i pewnie ci SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE.

  3. Poziom inteligencji gościa od ruskiej fajki spod aldika jest równy z poziomem inteligencji cepa . Potrafi tylko kablować i głupoty wypisywać . Żal pacjenta , ale cóż , i taki musi żyć .