Śmigłowiec LPR w akcji. Cztery osoby poszkodowane

Śmigłowiec LPR w akcji. Cztery osoby poszkodowane 15

Kierująca osobówką zjechała do rowu. Wypadek był na tyle poważny, że nie obyło się bez wezwania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło wczoraj (13 września) po godzinie 17.30 w miejscowości Klonownica Mała. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW-en z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze i do przydrożnego rowu uderzając w betonowy przepust. Samochodem kierowała 19-letnia mieszkanka Janowa Podlaskiego – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej policji.

W wyniku zdarzenia do szpitala przewiezione zostały cztery osoby. By wydostać dwóch pasażerów uszkodzonego auta niezbędne było wykorzystanie przez strażaków specjalistycznego sprzętu. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

Śmigłowiec LPR w akcji. Cztery osoby poszkodowane 16

Śmigłowiec LPR w akcji. Cztery osoby poszkodowane 17

Śmigłowiec LPR w akcji. Cztery osoby poszkodowane 18

Śmigłowiec LPR w akcji. Cztery osoby poszkodowane 19

Udostępnij!

Komentarze: 11

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Może warto dodać dokładną nazwę miejscowości. Jest Klonownica Mała, Klonownica Duża, Klonownica Plac…… Do wypadku doszlo w miejscowości Klonownica Mała

   1. Co ma w glowie inzynier ktory zaprojektowal droge ,jak mozna bylo zrobic tak globokie rowy na suchym terenie, to kompletny bezmuzg idiotyzm . Przy najmniejszym zjezdzie z drogi powduje tragedje kto na taki projekt pozwolil bezglowie bez wyobrazni.

    1. bez rowu kilkukrotnie by dachowali zapewne. A tak zatrzymali się w rowie. Przy okazji nie uszkodzili też czyjegoś pola. Nie wiem po co obrażać kogoś skoro samemu nie wie się nic na temat budowy dróg…

     1. Stefan ma po części rację…to są Marsjańskie rowy! powódź stulecia będzie…praktycznie wszędzie kopią jak popieprzeni ..po co?

 2. VW-gen, Audi. BMW, kierowcy przeceniają możliwości tych gratów, – i swoje. A tam po prostu brakuje oleju – w głowach. Poza blondyną było jeszcze trzy osoby, i co nikt nie liczył się z tym że może za szybko, może nie doświadczona kierowca? Jak wyzdrowieją powinni wszyscy razem odpowiadać za ten wypadek, zapłacić koszty ratunkowe i osobiście odbudować zepsuty przepust!

 3. Przyczna jest taka ,co za. Duran decyzja inzynierow drogowych co za cymbal wymyslil tak glebokie rowy przy samej jezdni kompletna glupota I bez mozgowie inzynierow, to ich wina