SP nr 2 powalczy w finale rejonu

I miejsce SP 2 Biała P.

Podczas finału miasta Biała Podlaska w mini koszykówce dziewcząt zwyciężyły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2. Podopieczne Rafała Wlizło awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.

Zawody odbyły się w środę (27 marca) o godzinie 9 w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej. Drużyna z tej placówki nie dała szans innym ekipom. Tuż za nimi uplasowały się młode koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 9 (op. Małgorzata Denisiuk). Na trzecim miejscu były dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 5 (op. Renata Korszeń). Czwartą lokatę objęły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 3 (op. Renata Trynkiewicz). Piąte miejsce zdobyła drużyna Społecznej Szkoły Podstawowej (op. Przemysław Skrodziuk). Szósta pozycja przypadła zawodniczkom ze Szkoły Podstawowej nr 6 (op. Piotr Rafał).

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Białej Podlaskiej w składzie: Bajkowska Maja, Chmiel Amelia, Chwedoruk Zofia, Kalinowska Julia, Korwin Martyna, Maksymiuk Martyna, Młyńska Roksana, Seweryn Oliwia, Stanisławek Daria, Zajączkowska Emilia, Zawadzka Julia, Żuk Julia i Żywiecka Marcelina. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. Finał rejonu odbędzie się 3 kwietnia w hali SP nr 2 w Białej Podlaskiej.