Spływ i półmaraton kajakowy na długi weekend

Spływ i półmaraton kajakowy na długi weekend 16

Spędź długi weekend w kajaku razem ze Stowarzyszeniem Rozwoju Miejscowości Studzianka. Odbędą się dwa spływy oraz półmaraton na orientację po Zielawie.

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka po raz kolejny organizuje spływ kajakowy Zielawą i Krzną z Ortela Królewskiego do Kijowca. Wyruszy on 11 czerwca o godzinie 11 z tamy w Ortelu Królewskim. Dystans spływu to około 15 kilometrów, a kosz wzięcia udziału to 40 złotych od osoby. W cenę wliczone jest miejsce w kajaku dwuosobowym, wiosła, kapoki, ubezpieczenie oraz pamiątkowy znaczek. Dojazd zorganizować trzeba we własnym zakresie. Istnieje jednak możliwość zorganizowania transportu powrotnego do Ortela Królewskiego.

Kolejny spływ odbędzie się 13 czerwca. Wyruszy o godzinie 15 z mostu w Kijowcu a zakończy się w Neplach. Dystans spływu wynosi 16 kilometrów. Kosz uczestnictwa to także 40 złotych od osoby.

Kolejnego dnia (14 czerwca) będzie można wziąć udział w II Powiatowym Spływie Kajkowym na Orientację po rzece Zielawie. Start załóg zaplanowano na godzinę 10 w Wisznicach.

Informacje i zapisy odbywają się mailowo pod adresem [email protected], poprzez Facebooka lub telefonicznie pod numerem 501 266 672. Obowiązuje limit miejsc.

Spływ i półmaraton kajakowy na długi weekend 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *