Spółka miejska uruchamia stację paliw. Ceny niższe niż na innych stacjach

Spółka miejska uruchamia stację paliw. Ceny niższe niż na innych stacjach 15

Ceny na bialskich stacjach paliw dużo różnią się od cen paliw na stacjach paliw oddalonych np od Białej Podlaskiej o 30 km. Tam ceny są niższe o 20 groszy. Spółka należąca do miasta Biała Podlaska uruchamia swoją stację paliw, gdzie ceny również dużo różnią się od tych co są na innych stacjach. 

– Od dzisiaj u nas „Tanie Tankowanie”. Zapraszamy do naszej samoobsługowej stacji benzynowej w Białej Podlaskiej przy ul. Brzegowej 2. Jako spółka miejska, która znajduje się na uboczu miasta, zamierzamy zawalczyć o klienta m.in. ceną. Nie zamierzamy konkurować z podmiotami prywatnymi – mówi Krzysztof Trochimiuk, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Białej Podlaskiej.

Tankomat realizuje płatność kartą i gotówką (zamiast reszty wydawany jest kupon na następne tankowanie). Urządzenie wydaje paragon z numerem NIP nabywcy lub FV. 

Spółka miejska uruchamia stację paliw. Ceny niższe niż na innych stacjach 16Spółka miejska uruchamia stację paliw. Ceny niższe niż na innych stacjach 17

Udostępnij!

Komentarze: 14

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. No właśnie rozbieżność jest bardzo duża na różnych stacjach. W terespolu ponad 4.20. Niech sobie sami tam tankują.

 1. „Nie zamierzamy konkurować z podmiotami prywatnymi” te slowa mowia cala prawde o bialskich cenach paliw. Nie oznacza to, ze w mzk paliwo jest najtanszym w miescie. Najlepiej tankowac w trasie, byle z dala od Bialej. Wczoraj w Carefour w Swidniku 95tka byla po 3,39. W Wisznicach 3,75.

  1. Robią nas w balona z cenami paliw w białej bo jest zmowa cenowa na Orlenie w Lublinie cena o 50gr niższa w porównaniu do nas obecnie Orlen Świdnik 3.55
   Auchan warszawa 3.30 benzyna 95
   Bialskie szejki nie odpuszczą za duża kasa
   Dobrze że mam LPG to mnie mniej boli jak im place

 2. W naszym mieście i okolicach cena paliwa to zmowa stacji benzynowych -najdrożej we wschodniej części Polski nigdzie nie ma tak drogo ,wykorzystują biedę ludzi i walą ceny z kosmosu ,na 1 litrze zarabiają ok. 1 zł. to jest po prostu bandytka.